Burak Elmas'ı Sonuna Kadar Destekliyorum | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas'ı Sonuna Kadar Destekliyorum

Biliyorsunuz 2015 Mayıs ayında bir halt yedim ve Giresunlu hemşehrim dursun f. özbek'i destekledim. bunun için tüm değerli abilerimden özür dilerim, forumu o gün bayağı kaynatmıştım...

şimdi geldik 2018 ocak seçimine. başka bir giresunlu ağabeyimiz aday oldu. burak elmas... kendisinin instagram adresini incelediğinizde kaliteli bir hayata sahip olduğunu 6-7 saniye içerisinde gözlemlemeyebilirsiniz. dursun f. özbek yanlış bir örnektir, giresunluların yüz karasıdır. efsane başkan faruk süren'in damadı, çikolatacı, puro içmeyi seven, rte muhalifi, londra'da yaşayan burak elmas ağabeyimizin sonuna kadar arkasındayım. eski güzel günlere döneceğimizin sinyalleri ile esen kalın.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

BJdl5w7oZu8Cc.gif

Burak elmasın başkan olması güzel olurdu.Artık genç isimlere ihtiyacımız var.Aslında diyorum dursunu falan mı desteklesek napsak genel kurul taraftar ne söylerse tersini yapmakta meşhur oldu.Bizim tersimize gidip dursunu seçmezler. :D :)

Üst Alt