GSC Haber - Burak Elmas’ın 140 Milyon Dolarlık Projesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kapak_112914.jpg

Galatasaray’da genç başkan seçim öncesi Galatasaray’a 140 milyon dolarlık kaynak yaratacağını söylemişti. Elmas, 100 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşması ve 40 milyon dolarlık bir bütçeleri bulunduğunu açıklamıştı.

Elmas kısa süre önce düzenlenen basın toplantısında şunları söylemişti: ''Galatasaray, Türkiye'nin en büyük uluslararası markası ve maalesef doğru marka gibi yönetilmiyor. 100 milyon dolar karşılığında stat isim anlaşmamız 5+5 ön anlaşma imzaladık. Kasa kolaylığı içinde 40 milyon dolar hazırladık. Her şube içinde sponsorlarla görüşmeler yaptık."

Burak Elmas'ın stad sponsorluğunu Temmuz Ayında açıklaması bekleniyor.

Harcama limiti 546 milyon lira

Burak Elmas ve yeni yönetiminin önümüzdeki günlerde futbol alanında birçok çalışma yapması bekleniyor. Transfer sezonunda Galatasaray’ın 546 milyon liralık harcama limiti bulunuyor. Elmas’ın, önümüzdeki günlerde ilk olarak teknik direktör konusunda Fatih Terim ile tekrar masaya oturması bekleniyor. Teknik Direktör konusunun çözüme kavuşmasıyla birlikte Burak Elmas ve yönetiminin transfer sezonuna hızlı bir başlangıç yapması bekleniyor.

Ajansspor

40M dolarlık bütçe noldu.

100 milyon dolarlik sponsorda gogus sponsoruda vardı, goruyoruz ki mevcutla devam edilmiş. 2 yillikti ztn sozlesmesi.

Stat sponsoru yalan olmasa bari.
En önemli sözü stadyum sponsor projesiydi zaten, o olmasa seçilemezdi. 100 milyon dolar dedi, Eşref Hamamcıoğlu başkanlığı kesinleşmemiş birine kimse ön protokol imzalamaz demişti. Sanırım Hamamcıoğlu haklıydı

Yalan dolan. Transferler zaman işi hadi anladık diyelim, hani sponsorlar kapıda bekliyordu ne oldu kalemin mürekkebi mi bitti ? tek bir açıklama yapılmadı hala anca angarya bir olay olsa da çıkıp konuşalım tarzında bir yönetim olacak en fazla...

En önemli sözü stadyum sponsor projesiydi zaten, o olmasa seçilemezdi. 100 milyon dolar dedi, Eşref Hamamcıoğlu başkanlığı kesinleşmemiş birine kimse ön protokol imzalamaz demişti. Sanırım Hamamcıoğlu haklıydı
Forma sponsoru da patladı. Sixt ile devam. 100 milyonun icinde forma da vardı düşer o rakam.

Transferler kendi gorustukleri 5 gun, hocanin istedikleri 10 gunde cozulecekti.

Psv macina kdr kadro kurulmus olacaktı.

Aslında en başından belliydi ne olacağı, hepiniz gayet güzel yediniz bu adamın yalanlarını. Başımızdaki başkan, Fatih hocanın kuklası, parası pulu olmayan, yetersiz bir adam. Fatih hoca izin verdiği sürece başkanlık yapar, daha sonra istifa eder gider. Günah keçisi de kendisi olur en ufak bir başarısızlıkta

Ben baştan söyledim forumda hayat tecrübesi 0 ( sıfır ) olan bazı arkadaşlar hem inandı hemde inanmayanlara saldırdı. Hadi şimdi gelin savunun bakalım sponsor transfer hiçbir yok içim rahat ben kandırılmadım.

Anladik adam pek beceremedi de.. Ya hu arkadas, yönetimde okadar insan var. Kimse de olaya el atmaz mi? Ne bileyim, sesini yukseltip ugras vermez mi? Ekran önüne çıkıp konuşmaz mı?

Inaniyorum ki kapali kapilar arkasında ugrasiyorlar, ama belliki yetmiyor. Sesleri cikmayincada kredileri tukeniyor

Üst Alt