Burak Elmas'ın Seçim Vaatlerini Takip Başlığı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şirketimiz ve Galatasaray Spor Kulübü Derneği ile Türk Telekomünikasyon A.Ş. arasında devam eden pazarlama, reklam ve tanıtım amacıyla isim hakkı sözleşmesinin yürürlük süresinin 2020-2021 futbol sezonlarını kapsayacağı ve 2020-2021 yılı futbol sezonu sonunda sona ereceği hususunda ilgili taraflarca mutabık kalınmıştır. Bu anlaşma gereği Türk Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Şirketimize 2020-2021 sezonu için 30 milyon TL ödenecektir.
Bu arada bazı yerlerde Türk Telekom ile sözleşme Aralık'ta bitiyor demişlerdi bu yanlış eğer kapa yanlış açıklama yapılmadıysa yani anlaşma ya Mayıs ayında bitti yada Haziran sonunda bitiyor. Mazbatayı alıp devir teslim yapıldıktan sonra ben eğer anlaşma bittiyse 1-2 hafta içinde ay sonu bitecekse de Temmuzun ilk haftasında açıklama bekliyorum. Bunun yanında yine Elmas yönetimi Dijital dönüşüm için uygulamayı hazırladık falan demişti bu ay içinde yapılacak transferlerden sonra iyi bir tanıtım ve lansmanla ya yeni uygulamayı yada mevcut uygulamayı güncelleyerek tanıtacaklarını düşünüyorum.

Güncellemeye calisacagim gelisme olursa hatirlatma yaparsaniz cok sevinirim. Bu heycanli süreci böyle takip etmek istiyorum. Unuttugum vaatler olduysa hatirlatin editleyelim.

seçim öncesi vaatleri;

- finansmanı hazır kemerburgaz tesislerini 26 ayda tamamlamak.
- florya arazisinin yeni imar planı ile değerlendirilmesi.
- tevfik fikret spor ve yaşam merkezi ile basketbol takımına ek gelir sağlamak.
- global spor kulüpleri arasında dijital alanda lider olmak.
- 10 yıl 100 milyon dolarlık sponsor desteği. stat isim hakkı ve forma da dahil.
- teknik direktör fatih terim olacak.
- basketbolda euroleague katılım, 11 bin kapasiteli salon yapılacak.
- 25 milyon dolardan fazla dijitalden gelir hedefi.
- galatasaray'ın hakkını hiç bir platformda yedirmemek.
- PSV macina kadar Kadromuz cogunlukla sekillenmis olacak
-Avrupa'dan üç kulüple işbirliği ve pilot takım olma konusu
gerçekleşenler:
- galatasaray'ın hakkını hiç bir platformda yedirmemek. :tbr:
- teknik direktör fatih terim olacak. :tbr:
- global spor kulüpleri arasında dijital alanda lider olmak. :tbr:
-Avrupa'dan üç kulüple işbirliği ve pilot takım olma konusu (Benfica tamam gibi) :tbr:

Üst Alt