Burak Elmas'ın Suçu Ne? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas'ın Suçu Ne?

12 yıllık üyeyim ancak Başkan'ın konusuna yazma yetkim yokmuş. O yüzden konuyu açmak zorunda kaldım. Anlayamadığım bir şey var. Evet Fatih Hoca'nın gönderilmesinde çuvalladı bu yönetim. Ama Başkana neden bu kadar yükleniliniyor anlamıyorum.
- Her yönetim vaadde bulunur ve bunun birçoğunu tutmaz.
- Transferde hatırı sayılır bir para harcamıştır.
- Fatih hoca sayesinde kazandı seçimi diyorlar. Evet öyle ama hocayla çalışmak isteyen tek kişi de kendisiydi.
- Her şeye rağmen bir projeyle yola çıkıldı mı ? Evet.
- İletişim konusunda da çok başarısız olduğu söylenemez.

12 yıllık üyeyim ancak Başkan'ın konusuna yazma yetkim yokmuş. O yüzden konuyu açmak zorunda kaldım. Anlayamadığım bir şey var. Evet Fatih Hoca'nın gönderilmesinde çuvalladı bu yönetim. Ama Başkana neden bu kadar yükleniliniyor anlamıyorum.
- Her yönetim vaadde bulunur ve bunun birçoğunu tutmaz.
- Transferde hatırı sayılır bir para harcamıştır.
- Fatih hoca sayesinde kazandı seçimi diyorlar. Evet öyle ama hocayla çalışmak isteyen tek kişi de kendisiydi.
- Her şeye rağmen bir projeyle yola çıkıldı mı ? Evet.
- İletişim konusunda da çok başarısız olduğu söylenemez.

Birileri yalan söylemeyi ve taraftarı kandırmayı alışkanlık edinmiş ve kimisi de bunu normal görüyor.

Doğru olanı bulana kadar YÖNETİM İSTİFA!

Gereksiz gömdüler adamı anlayamadığım bir şekilde.
Gereksiz degil rtass birsuru hatasi var

-kemerburgaza basliyodu baslamadi
-salonu yapiyodu yapamadi
-sponsorlukta agir cuvalladi
-ftye guvendi asrin hatasini yapti
-iletisimde cok buyuk cuvalladi
-pilot takimda cuvalladi
-ftyi kovamadi hata yapti
-isitani degerlendiremedi
-rizeye kaybetti
-tffye kaybetti
-secim doneminde aysal baskanimin sozunu dinlemedi
-floryadaki zehirli yapilanmayi cok gec defetti
-projelerim diye anlattigi ivir zivirinda cogu ortada yok
-koc tarafindan kandirilip kadin takimina 7 gol yedirdi
-kadin f takimini kurdu
-cica,morutan,pva,asuncao transferlerinde net hata yapti
-stadin disi dedi hala hamle yok

Bunlar en goze batanlar,dahada vardir

Gereksiz degil rtass birsuru hatasi var

-kemerburgaza basliyodu baslamadi
-salonu yapiyodu yapamadi
-sponsorlukta agir cuvalladi
-ftye guvendi asrin hatasini yapti
-iletisimde cok buyuk cuvalladi
-pilot takimda cuvalladi
-ftyi kovamadi hata yapti
-isitani degerlendiremedi
-rizeye kaybetti
-tffye kaybetti
-secim doneminde aysal baskanimin sozunu dinlemedi
-floryadaki zehirli yapilanmayi cok gec defetti
-projelerim diye anlattigi ivir zivirinda cogu ortada yok
-koc tarafindan kandirilip kadin takimina 7 gol yedirdi
-kadin f takimini kurdu
-cica,morutan,pva,asuncao transferlerinde net hata yapti
-stadin disi dedi hala hamle yok

Bunlar en goze batanlar,dahada vardir
ft yi geç de olsa gönderdi. 3-5 puan kazandırır sanki.

FT mevzusunu falan kenara bırakalım kim olsa yollardi zaten onu, bu nihata konuşursam yer yerinden oynar dedi, Nihatta konuş bakalım yavrum dedi, burak bey napti :) büyük sıçış

Şampiyonluk şansımız, kadro yapımız itibariyle sezon başlamadan bitmişti...Başkan ve TD farklı kişiler olsa da bu gerçek değişmezdi muhtemelen. Daha iyi bir yapılanma ile geleceğe dair daha ümitvar olabilirdik, o kadar; fazlası değil...
Sezon başında herkes ümitliydi. Kadronun harika olduğu söyleniyor, scoutlar övülüyordu. Bir kaç maç ile iyi de bir giriş yaptık. Senin söylediğin düşüşten sonra başladı.

Mesele bir yönetimin yola citkiginda bir standarti, bir güvenirligi olmasinda. Taraftarin düsünce konusunda sorunu, isimler üzerine cephelesmesinden geliyor... Sen bir proje adamiysan, ve bir proje icin yola cikmissan 6 ay icinde o projeyi cöpe atmazsin... Bu demek oluyor ki, gelecekte de yine projeleri yürümeden cöpe atma potansiyalin var...

Fatih Terim´i taraftar baskisi olmadan yolladin, taraftar baskisi oldugunda hangi hocanin arkasinda durabileceksin ? Duramazsan nasil bir süreklilik saglayacaksin?

Torrent ile yardimci olarak görüsmüs de olabilir, velev ki dogru... Headcoach yapmada ki plan ve proje nerede ? "Cok memnun kaldim demekki" demek sadece plansizligi ortaya koyuyor...

Ali Koc Fenerbahce´de basladiginda Fifamanajer tayfanin hayal ettigi tarzda basladi. Avrupanin en potansiyalli hocalarindan bir tanesini getirdi, üzerine yabanci sportif direktör... O projeyi bir kac ay icinde cöpe atti ve 4 senedir toparlanamiyor kulüp... 6ayda hoca degisiyor, bazen hoca bile bulunmuyor kulüpte... Ve burada kastettgiimiz Baskan 200-300 milyon dollarini yakti/yakacak en az bunlari yaparken.

Sportif olarak hemen basari gelmese bile, yönetimin Torrent hocanin arkasinda durma dirayeti olmasi gerekiyor. Ki bir devamlilik saglansin, ve Torrent sonrasi icinde en azindan bir baglac bulunsuz eger basarisiz olursa bile... Ne bileyim, hocayi baska bir fonksyona koyarsin, onun futbol görüsündeki personeller ve ekip ile devam edersin bundan 2.5 sene sonra en kötü...

Üst Alt