Burak Elmas'ın Suçu Ne? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Elmas'ın Suçu Ne?

Sezon başında herkes ümitliydi. Kadronun harika olduğu söyleniyor, scoutlar övülüyordu. Bir kaç maç ile iyi de bir giriş yaptık. Senin söylediğin düşüşten sonra başladı.
Sezonun en başından itibaren beklentimin en düşük seviyede olduğunu belirttim. Yıllar sonra ilk defa şampiyon olmanın önemi de kalmamaştı; UCL direkt katılımı olmayacaktı zira...

''Proje'', ''Gençleşme harekatı'' filan demek saçmalıktı. Takımın yaş ortalamasını düşürmeye yönelik bir girişimde bulunuldu; Giresun-Kayseri seviyelerinde bulunduğumuza göre de sonuç fiyaskodur. Lamı cimi yok...

Mesele bir yönetimin yola citkiginda bir standarti, bir güvenirligi olmasinda. Taraftarin düsünce konusunda sorunu, isimler üzerine cephelesmesinden geliyor... Sen bir proje adamiysan, ve bir proje icin yola cikmissan 6 ay icinde o projeyi cöpe atmazsin... Bu demek oluyor ki, gelecekte de yine projeleri yürümeden cöpe atma potansiyalin var...

Fatih Terim´i taraftar baskisi olmadan yolladin, taraftar baskisi oldugunda hangi hocanin arkasinda durabileceksin ? Duramazsan nasil bir süreklilik saglayacaksin?

Torrent ile yardimci olarak görüsmüs de olabilir, velev ki dogru... Headcoach yapmada ki plan ve proje nerede ? "Cok memnun kaldim demekki" demek sadece plansizligi ortaya koyuyor...

Ali Koc Fenerbahce´de basladiginda Fifamanajer tayfanin hayal ettigi tarzda basladi. Avrupanin en potansiyalli hocalarindan bir tanesini getirdi, üzerine yabanci sportif direktör... O projeyi bir kac ay icinde cöpe atti ve 4 senedir toparlanamiyor kulüp... 6ayda hoca degisiyor, bazen hoca bile bulunmuyor kulüpte... Ve burada kastettgiimiz Baskan 200-300 milyon dollarini yakti/yakacak en az bunlari yaparken.

Sportif olarak hemen basari gelmese bile, yönetimin Torrent hocanin arkasinda durma dirayeti olmasi gerekiyor. Ki bir devamlilik saglansin, ve Torrent sonrasi icinde en azindan bir baglac bulunsuz eger basarisiz olursa bile... Ne bileyim, hocayi baska bir fonksyona koyarsin, onun futbol görüsündeki personeller ve ekip ile devam edersin bundan 2.5 sene sonra en kötü...
Küme düşmeyi mi bekleseydi Adem? 22 puan geridesin ve takım hiç ışık vermiyor. Beraber yola çıktılar ama aslolan Galatasaray.

Sezonun en başından itibaren beklentimin en düşük seviyede olduğunu belirttim. Yıllar sonra ilk defa şampiyon olmanın önemi de kalmamaştı; UCL direkt katılımı olmayacaktı zira...

''Proje'', ''Gençleşme harekatı'' filan demek saçmalıktı. Takımın yaş ortalamasını düşürmeye yönelik bir girişimde bulunuldu; Giresun-Kayseri seviyelerinde bulunduğumuza göre de sonuç fiyaskodur. Lamı cimi yok...
Bende onu söylüyorum. Proje falan yoktu. İşler kötü gidince uydurdukları bir şey. Ama şampiyonluk her zaman önemlidir. Önemi her zaman vardır.

Küme düşmeyi mi bekleseydi Adem? 22 puan geridesin ve takım hiç ışık vermiyor. Beraber yola çıktılar ama aslolan Galatasaray.

Takim Fenerbahce maci ve Fatih Terim´in cezasi sonrasi düstü. Küme düsecek bir durum da yok. Ligde en cok pozisyonu üretip, en az pozisyonu vererek buralarda olmak zaten sacmalik...

Bende onu söylüyorum. Proje falan yoktu. İşler kötü gidince uydurdukları bir şey. Ama şampiyonluk her zaman önemlidir. Önemi her zaman vardır.
Elbette önemli...UCL ye direkt katılımla sağlanacak maddi katkı açısından öyle söyledim...

Bir sezon şampiyonluğu feda edersin, kurulan kadroyla sonraki sezonları domine edersin hesabı yani...Ancak mevcut kadroyla hangi dominasyon? Hangi genç oyuncu, ne ışık veriyor buna dair? Külliyen masal...

Gereksiz degil rtass birsuru hatasi var

-kemerburgaza basliyodu baslamadi
-salonu yapiyodu yapamadi
-sponsorlukta agir cuvalladi
-ftye guvendi asrin hatasini yapti
-iletisimde cok buyuk cuvalladi
-pilot takimda cuvalladi
-ftyi kovamadi hata yapti
-isitani degerlendiremedi
-rizeye kaybetti
-tffye kaybetti
-secim doneminde aysal baskanimin sozunu dinlemedi
-floryadaki zehirli yapilanmayi cok gec defetti
-projelerim diye anlattigi ivir zivirinda cogu ortada yok
-koc tarafindan kandirilip kadin takimina 7 gol yedirdi
-kadin f takimini kurdu
-cica,morutan,pva,asuncao transferlerinde net hata yapti
-stadin disi dedi hala hamle yok

Bunlar en goze batanlar,dahada vardir

:)

Elbette önemli...UCL ye direkt katılımla sağlanacak maddi katkı açısından öyle söyledim...

Bir sezon şampiyonluğu feda edersin, kurulan kadroyla sonraki sezonları domine edersin hesabı yani...Ancak mevcut kadroyla hangi dominasyon? Hangi genç oyuncu, ne ışık veriyor buna dair? Külliyen masal...
Hiç bir ışık yok. Gençleşme projesi de yalan. sadece zaman kazanmak için uydurulmuş masal.

Hayır, seçimde bundan hiç bahsedilmedi bile. Sonradan uydurdular.
Seçim dönemi vaatlerinden biri maaş bütçesinin 30 milyon €'ya çekilmesiydi. Ayrıca Fatih Terim'in Cengiz döneminde kullandığı "Oyuncuların geçmişine değil, geleceğine yatırım yapacağız" sözünü hem Burak Elmas hem de Işıtan Gün tarafından seçim dönemi verdikleri röportajlarda seçim vaadi olarak defalarca kullanmışlardı.

Seçim dönemi vaatlerinden biri maaş bütçesinin 30 milyon €'ya çekilmesiydi. Ayrıca Fatih Terim'in Cengiz döneminde kullandığı "Oyuncuların geçmişine değil, geleceğine yatırım yapacağız" sözünü hem Burak Elmas hem de Işıtan Gün tarafından seçim dönemi verdikleri röportajlarda seçim vaadi olarak defalarca kullanmışlardı.
Yani ?

Üst Alt