GSC Scout - # Burak Kapacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu sezon ligde 17 maca cikmis ve 7 assisti var, 17 macin hepsinde kanatta oynamis. Gecen sezon 1-2 macina denk gelmistim hizli ve tempolu bir oyuncu ama bu sezon izlemedim. Gordugum kadariyla duzenli olarak oynuyor ve istatistigi de iyi. Mariano'nun sozlesmesi bitiyor Sener'i de sutlayip yerlerine bir yabanci bek ile beraber Burak dusunulebilir, henuz 20 yasinda, Fatih hoca ve etrafinda daha iyi oyuncular ile beraber baska bir seviyeye cikabilir, takip edilmesi gereken bir isim. Yetenekli ve genc yerli oyuncularimiza guvenmeliyiz.

Bursaspor'u bu sezon takip eden varsa Burak'i daha detayli analiz ile yorumlayabilir.

Bu arada bu arkadaşı unutmamak lazım. Sağ bek ve sağ kanat oynar. İki bölgeyi de çok iyi yedekler. Gerekirse 3-5-2 oynat, tek başına sağ kanadı ver..

Bursa lige çıkarsa bonservisi fazla olabilir ama çıkamazsa elden çıkarmak isterler hemen. Kaptırmamak lazım.

Bu arada bu arkadaşı unutmamak lazım. Sağ bek ve sağ kanat oynar. İki bölgeyi de çok iyi yedekler. Gerekirse 3-5-2 oynat, tek başına sağ kanadı ver..

Bursa lige çıkarsa bonservisi fazla olabilir ama çıkamazsa elden çıkarmak isterler hemen. Kaptırmamak lazım.
Yav unut gitsin yeteneksizin teki

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk

Bursaspor kritik playoff maçları oynuyor. Yönetim ve teknik heyet bu maçları takip etmeli ve sonuca göre hemen teklifini yapmalı.

Bursa lige çıkamazsa korkunç bir borç ile başbaşa kalacak. Eskişehir durumuna düşmeleri çok olası. Bjk nasıl Dorukhan'ı sudan ucuza aldı, bizim de aynısını yapmamız lazım. Hemen vakit kaybetmeden burakı almamız lazım.

Üst Alt