Burak: Selçuk bizi çok arar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak: Selçuk bizi çok arar

Burak Yılmaz "Selçuk Bizi Çok Arar"

A Milli Takım'ın iki oyuncusu Burak Yılmaz ve Selçuk İnan izin dönemlerini birlikte tatil yaparak geçiriyor.

"Selçuk, beni ve Şenol hocayı çok arar" diyen golcü oyuncu, "Bu Selçuk'un kendi hayatı. Kendi yolunu kendi çizdi bize saygı göstermek düşer" dedi.

Trabzonspor'un golcü oyuncusu Burak Yılmaz, eski takım arkadaşı Selçuk İnan'ın kendisini ve Şenol Güneş'i çok arayacağını belirterek, "Selçuk ile bizim çok iyi dostluğumuz var. O artık Galatasaray'ın oyuncusu, kendi yolunu kendi çizdi. Kendi hayatında o sorumlu ve o yaşıyor. Arkadaşı olarak onun vermiş olduğu karara saygı duyuyorum ama beni ve Şenol hocayı çok arar" dedi.

Trabzonspor ve Milli Takım formasını çok zor elde ettiğini belirten golcü oyuncu, "Yerimiz hiç bir yerde garanti değil. Giydiğimiz formanın hakkını vermek için elimden geleni yapacağım. Çünkü ben formayı kolay bulmadım ve kolay bırakmamak içinde elimden gelen her şeyi yapacağım. Takıma katılan yeni transferlerle daha güçlü bir takım olduk. Bir çok başarıya imza atacağımızı düşünüyorum" dedi.

GÖKMEN ŞAHİN - İHA

Cevap: Burak Yılmaz "Selçuk Bizi Çok Arar"

Rahat bırakın artık Selçuğu arkadaş , ağzı olan konuşuyor :mad:

Video'yu izledim öyle tepki olarak söylemiyor gülerek söylüyor zaten takım olarak değil arkadaşlık olarak kastetmişti

Ön elemerde bi 3-4 yiyin, sonra Şenol abinizde küsüp istifa etsinde ben sizi görürüm 4.'lüklerin takımı Trabzon.

Yazik heralde yonetim kizmis o yuzden Selcuk bizi arar demis bu kez . Gecen sefer ben cok ararim Trabzon da arar gibi seyler soyluyordu .

Küfredip ceza alacağım şimdi olmayacak. Rahat bırakın şu adamı yahu. Halil'i nasıl çaldığınızı konuşup birbirinizi kutlayın. Etik sohbetlerinizle kendinizi kandırın. Selçuk'un ağzından "Beni çok ararlar. nihahah!" dediğini duymadık daha.

Burağı burak yapan Selçuktu.Yaptığı koşulara bakın gelen pasların %80i Selçuktan:)

Üst Alt