Burak Yılmaz Galatasaray'da


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'dad4e0b3.JPG
Galatasaray, Burak Yılmaz transferi resmen açıkladıHaberin devamı GSC Portal'da!AÇIKLAMA:

Açıklanacak Özel Durum/Durumlar:Daha önce kamuoyuna açıklamış olduğumuz 09.07.2012 tarihli özel durum açıklamamızda, futbolcumuz Burak Yılmaz'ın F.C. Lokomotiv Moscow kulübüne transferi konusunda görüşmelere başlandığı bildirilmişti. Yapılan bu transfer görüşmeleri neticesinde kulübümüz ile F.C. Lokomotiv Moscow kulübü anlaşma aşamasına gelmiş olmasına rağmen, futbolcumuz Burak Yılmaz'ın F.C. Lokomotiv Moscow kulübü ile anlaşamaması dolayısıyla bu transfer görüşmeleri olumsuz sonuçlanmıştır.Bunun ardından futbolcu Burak Yılmaz kulübümüz ile arasındaki 25.07.2011 tarihli sözleşmenin 6-D maddesini, Galatasaray Kulübü aracılığıyla kullanarak, serbest kalma yoluna gitmiştir. KDV hariç 5.000.000.-EUR peşin ödeme ve futbolcunun bir sonraki transferinden KDV hariç %25 pay verme şartlarının, Galatasaray Kulübü tarafından tamamlanması dolayısı ile futbolcu Burak Yılmaz ile kulübümüz arasındaki 25.07.2011 tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedilmiştir.
 
Cevap: Burak resmen Galatasaray'daSonraki satıştan %25 pay verilecek galiba. Satılmaz zaten, efsanelerimizden biri olacak inşallah !
 
Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'daHarbiden tercüme şart ne yazıyor ya orda aynı şeyi 4 kere yazmışlar gibi okudum :D
 
Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'daEnayi gibi 4 gün önce 5,5 milyon euro 1 oyuncu teklifini kabul etme işte elinden böyle alırlar:D
 
Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'daSattığımızda parayı peşin alırsak %25 ini 5 gün içinde, taksitle alırsak her taksitten sonra yatırılan paranın %25 ini 5 gün içinde ödeyecekmişiz.
 
Cevap: Burak Yılmaz Resmen Galatasaray'daBurak ile daha anlaşma yapılmamış veya onu bildirmemişiz, o ilginç olmuş :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt