Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu?

Cluj'a 4, Schalke 04'e 2, Manchester United'a ve Braga'ya 1 gol atan yıldız forvetimiz Burak Yılmaz Şampiyonlar Ligi'nde gol kralı olur mu?

Sıra Oyuncu Takım Dakika Gol

1. Burak Yılmaz Galatasaray 677 8

2. Cristiano Ronaldo Real Madrid 720 8

3. Lionel Messi Barcelona 662 7

4. Ezequiel Lavezzi PSG 425 5

5. Oscar Chelsea 449 5

Cevap: Burak Yılmaz Gol Kralı Olur mu?

Gol krali olmasi bence cok zor. Gruplarda en fazla gol atan oyunculardan biri olur sadece.

Gol krali olmak icin takimin da bi yari final oynamasi gerekir, Burak´in da cosmasi gerekir.

Öyle 4-5 gol yetmez

olamaz. CL'de gol kralı olmak için yarı final falan görmek şart. ama grup maçlarında en fazla gol atan oyuncu olabilir

Takımın ne kadar ilerleyeceğine bağlı, takımın ilerlemeside ona bağlı birazda :)

Ben ligde olur mu diye soruyorsun sandım o yüzden evet dedim.Sonra açıklamayı okuyunca cl yi sorduğunu gördüm.O zaman cevabım hayır.

ya kardesim akil var mantik var bazi hucumcular 2 kati mac yapacak nasil olsun

CL de olması çok zor yarı final yada en kötü çeyrek final oynamak lazım ki bi iddiası olabilsin ... Onun dışında grup aşamasında olma ihtimali tabi ki çok yüksek :)

Ligde zaten bence tartışmasız bir numaralı aday :)

devre arası yanına zarate ve forvet arkasınada bi 10 numara alırlarsa tabiki olur.

Olamaz tabii ki. Real Madrid ve Barcelona en az yarı final görüyor ve her maçlarında Messi ve Ronaldo gol atıyor. Bizim de 2. turdan ötesine gitmemiz zor olduğundan olamaz.

gruplarda belki olabilir ama bi üst turlarda oynama şansımız olmadıgı için olamaz

Üst Alt