Burak Yılmaz: "Hırsız Burak diyorlar, normal" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Spor Toto Süper Lig’de Trabzonspor’un deplasmanda Teleset Mobilya Akhisarspor’u 3-1 mağlup ettiği karşılaşmada bir gol ve bir asistle oynayan ve bu sezon ligdeki gol sayısını 19’a çıkaran milli golcü Burak Yılmaz, karşılaşmanın ardından çarpıcı açıklamalarda bulundu.

burak-yilmaz-sozcu21_16_9_1520886505-880x495.jpg

Burak Yılmaz, Akhisarspor taraftarının kendisine gösterdiği tepkiye yanıt olarak, “Akhisarspor taraftarı ‘Hırsız Burak’ diyor. Normal, her zaman söyledikleri şey. Bence penaltı” dedi.

​Kulübün içinden geçtiği durumla ilgili olarak da konuşan Burak, “Başkan’la dün akşam ağabey, kardeş gibi oturduk, konuştuk. Gözleri doldu. Takımını bu kadar seven bir insanın bu halde olması beni üzdü. Bizlerin de suçu var. Başkalarının da vardır ama biz çıktık ve onun için oynadık. Başkan’la beraberiz” dedi. Tecrübeli golcü Muharrem Usta’ya, “Çok başarısız başkanlar var ama sonrasında 2-3 sene başarı yakalayabilenler oldu. Başkanımıza emekleri için teşekkür ederim, gidiyor gibi algılanmasın. Biz onunla beraberiz” şeklinde destek verdi.

Burak Yılmaz, takım arkadaşlarını da tebrik ederken “Takımı tebrik ederim. Bizde çok kaliteli ayaklar, klas oyuncular var. Ancak bir türlü kendimizi gösterememenin sıkıntısını çekiyorduk. Camia olarak farklı bir ortamdan geçiyoruz. Bir reaksiyon vermemiz lazımdı. Zor zamanlarda büyük oyuncular devreye girer” ifadelerini kullandı.

Sözcü

Benim için hırsız olmasından ziyade karaktersiz ve takiyeci olması esas problem. Adam su içerken bile takiye yapıyor insan 24 saat rol yapamaz yapsa ancak bunun gibi kafayı sıyırır. Babandan dolayı herkes beşiktaşlı olduğunu biliyor ama bu fenerli gibi galatasaraylı gibi trabzonlu gibi yaparak ömrünü geçirdi

Adam sağ kanat oyuncusu ama yanlışlıkla feneri şampiyonluktan eden golü sağ kanattan ortalayarak attığında jajalar, umutlar, teofilolar da olmadığından mecburen forvet oldu bu da hala forvetmiş gibi yapıyor

kaşı façalı değil façalıymış gibi yapıyor, romantik değil nasılsa çindesin kimseyi tanımıyorsun deyip karısını dövüyor karısı konsolosluğa kaçıyor centilmen bir aile babası gibi yapıyor...

Antrenmanlarda genç çocuklara şımarık diye bağırıyor kendisinden yetenekli olduğu abdülkadir ortaya çıkmasın diye ertesi hafta istanbul deplasmanında arabası takla atıyor cep telefonundan bardan video-resim atmış olayın tek tanıdığı çekçekçi dayı bırak takla attı yol boştu 5 dakka sonra olcan ile selçuk gelip bunu götürdü diyor bunun araba perte çıkmamış gibi yapıyor çok disiplinliymiş gibi yapıyor...Hayır bir de sanki çok delikanlı gibi sakal filan bırakmış trabzonda yahu burak allahını seversen sen benim gece dolaştığım yerlerde gündüz dolaş kolumu keserim :)

Sen erdoğdu'da, tonya'da, vona'da, yomra'da bu tiple bir ucundan gir diğer ucundan çık gerçek faça yemeden daha da bir şey demiyorum...Artık takiye yapma beceriksiz bir futbolcusun iyi ekmek yedin yeter artık defol git...

Benim için hırsız olmasından ziyade karaktersiz ve takiyeci olması esas problem. Adam su içerken bile takiye yapıyor insan 24 saat rol yapamaz yapsa ancak bunun gibi kafayı sıyırır. Babandan dolayı herkes beşiktaşlı olduğunu biliyor ama bu fenerli gibi galatasaraylı gibi trabzonlu gibi yaparak ömrünü geçirdi

Adam sağ kanat oyuncusu ama yanlışlıkla feneri şampiyonluktan eden golü sağ kanattan ortalayarak attığında jajalar, umutlar, teofilolar da olmadığından mecburen forvet oldu bu da hala forvetmiş gibi yapıyor

kaşı façalı değil façalıymış gibi yapıyor, romantik değil nasılsa çindesin kimseyi tanımıyorsun deyip karısını dövüyor karısı konsolosluğa kaçıyor centilmen bir aile babası gibi yapıyor...

Antrenmanlarda genç çocuklara şımarık diye bağırıyor kendisinden yetenekli olduğu abdülkadir ortaya çıkmasın diye ertesi hafta istanbul deplasmanında arabası takla atıyor cep telefonundan bardan video-resim atmış olayın tek tanıdığı çekçekçi dayı bırak takla attı yol boştu 5 dakka sonra olcan ile selçuk gelip bunu götürdü diyor bunun araba perte çıkmamış gibi yapıyor çok disiplinliymiş gibi yapıyor...Hayır bir de sanki çok delikanlı gibi sakal filan bırakmış trabzonda yahu burak allahını seversen sen benim gece dolaştığım yerlerde gündüz dolaş kolumu keserim :)

Sen erdoğdu'da, tonya'da, vona'da, yomra'da bu tiple bir ucundan gir diğer ucundan çık gerçek faça yemeden daha da bir şey demiyorum...Artık takiye yapma beceriksiz bir futbolcusun iyi ekmek yedin yeter artık defol git...

Ben de pek hazzetmem Burak Yılmaz'dan, bir Türk Forvet için vasatın biraz üstüdür ama ne doluymuşsun be adama bu kadar yazacak?

Evet o bir hırsız kursağından giren milyonlarca euro ile hem bizi borca soktu hem de dünya yıldızları yerine kendisinin çakma yul bryner kellesini ve çakma façalı kaşını zırtpırt iki kolunun arasında kaçırdığı her saçma salak gol pozisyonu sonrasında gördük...Umutlarımızı çaldı antalyasporlu...

Üst Alt