Burak Yılmaz ile Anlaştık - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz ile Anlaştık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Burak Yılmaz ile Anlaştık

5m heralde yabanci takimlar icin gecerli sadece...

renkdaş cidden kızmaya başladım artık, şu foruma yöneticilerimiz artık şu fosforlu yazılarla dev harflerle yazsınlar 5 milyon hem içeri hem dışarı için geçerli ts yönetici nevzat şakar bile söyledi bunu daha kimden duymak istiyorsunuz anlamıyorum ki tepkim sana değil genel..

renkdaş cidden kızmaya başladım artık, şu foruma yöneticilerimiz artık şu fosforlu yazılarla dev harflerle yazsınlar 5 milyon hem içeri hem dışarı için geçerli ts yönetici nevzat şakar bile söyledi bunu daha kimden duymak istiyorsunuz anlamıyorum ki tepkim sana değil genel..

pardon, bilmiyordum gercekten ...:)

culionun yerinde olsam kesinlikle gitmeyi kabul etmem haber doğru ise tabi

Culıo Burak tan daha değerli gözümde bilmiyorum siz ne düşünüyorsunuz ama

5m+Sercan+Serkan vs gibi isimler verilmeli

sallama, 5 milyon a serbest kalma varken bizim cimri yoneticiler 2 ekstra verecekler? :D hahahah

Trabzon yönetiminin yapacak olduğu birşey yok, parayı verirsin ve düdüğü çalarsın bu kadar.

TS yönetimi Burak'i bize satmaya sicak bakmiyor, o yüzden bu teklif yapilmistir. Baska bir aciklamasi yok bunun.

Baros'u, Sercan'i falan verin bari. Yonetim yada teknik heyet tarafindan Culio'ya karsi olan bu antipati nedir anlamis degilim. Dunyalari falan mi kazaniyor bu adam?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt