Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

Cevap: Burak Yılmaz: Kazanan edebiyle sevinmeli

alper de kendi kendine gelin güvey oluyor. sanki kulübün çalışanı da burada ahkam kesiyor. inşallah alırız burak'ı, alper gibi futboldan anlamayanlar da azıcık futbolcu izler.

Burak bu lafı Fener macından sonra dediğine göre Fenere gönderme yapmış oluyor.

Zamanlama gösteriyor zaten niyetini.

Alper Altun, lütfen biraz daha saygılı olur musun?

Tuna sen de madem adam böyle muhattap olma yahu

Alper, Burak Yılmaz için bu kadar kötü yorum yaparsan kusura bakma ama insanları kızdırırsın. Beğenmiyor olabilirsin ama ağır konuşuyorsun, belki seneye bize gelecek.

Alper, Burak Yılmaz için bu kadar kötü yorum yaparsan kusura bakma ama insanları kızdırırsın. Beğenmiyor olabilirsin ama ağır konuşuyorsun, belki seneye bize gelecek.

ben istedigimi yazarim agir yazmadam bunu kafalara sokun derin, galatasaray burak i almaz demek agir laf mi, cocukmusunuz siz?? begenmeyen olur begenen de olur, herkes kendi bilir, ben begenmiyorum diye sacma sapan yazarsaniz benden zor kurtulursunuz, burada uzun zaman yazan bunu artik bilmeli.... olayi da tuna baslatti geriden okuyun ve gorun, sorun onda..

rıza abi özür dilerim senden ,kusuruma bakma benim.

ama bu adamın burak yılmaz konusuna falan girmesi yasaklansın.her sayfada en az 2 defa garip garip şeyler yazmazsa çatlıyor burakla ilgili.

neyse rıza abi keyfini kaçırmayayım,öpüyorum.

Aga Trabzon Selçuk'u bedavaya bırakır mıydı ?

Oyuncu istedikten sonra,bizde parasını verdikten sonra Trabzon giremez,girmez araya.

abi,kontartlı oyuncusu,burak istedigi kadar gitmek istesin,söz sahibi kulüp neticede,otur oturdugun yere hicbi yere gidemezsin diyebilir kulüp ama ondan sonra nası performans bekler o oyuncudan

Üst Alt