Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

Cevap: Burak Yılmaz: Kazanan edebiyle sevinmeli

Galatasaray Burak Yılmaz'ı alır, alabilir, alması problem olmaz

Burak'da alınabilir bir oyuncudur, 32 gol atmıştır kim ne derse desin.

32 golü bırak 16 gol atsın bize her sene yeterlidir.

Daha ne istiyorsunuz anlamakta zorlanıyorum

Cevap: Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

Selçuk - Burak - Olcan

Bunlar kankaymış. Olcan'da alınabilirdi. bakmayın TS hedefsiz kaldı diye formu düştü

Selçuk - Burak - Olcan

Bunlar kankaymış. Olcan'da alınabilirdi. bakmayın TS hedefsiz kaldı diye formu düştü

en kızdıgım sey de bu iste,devre arası yigiti alıcagımıza olcanı alabilridik,yigite kötü demiyorm ama olcanı alsan takıma girer girmez katkı verek bi oyuncu kazanmıs olurdun,yigiti bekle babam bekle

32 gol ya 32... Var mı yerli forvette bundan ötesi... Arkadaşlar sercan gibi bir kabiliyetsizlik abidesi bizim takımda yer alıyorken burak'ı öpüp başımıza koymalıyız, tabi alınırsa...

Eğer bize olur da gelirse sadece selçuk her sene 15 tane gol attırır ona...

Cevap: Burak Yılmaz: Kazanan edebiyle sevinmeli

abi,kontartlı oyuncusu,burak istedigi kadar gitmek istesin,söz sahibi kulüp neticede,otur oturdugun yere hicbi yere gidemezsin diyebilir kulüp ama ondan sonra nası performans bekler o oyuncudan

Trabzon Burak'ı Avrupa'ya satarsa alacağı para maksimum 5M,sen 1 kuruş yukarı verirsen adama kÂr.

Sorun cıkaracağını düşünmüyorum,keza dediğin gibi performansı düşer.

Burağın her zaman bize gelmesini istedim,4-4-2 de Elmanderin yanına alınabilecek daha iyi Türk forvet yok.Mevlüt ü almaya kalksan 15m isterler ki,burak kadar performans verebileceğini sanmıyorum.

İnşallah alabiliriz.Selçuk inanla beraber oynamaları milli takım için de bizim içinde çok iyi olur.

burak ne güzel seviniyor

burak_yilmaz.jpg

Melo'nun sevincine atıfda bulunsaydı Melo'nun sevincinden sonra yapardı bu açıklamayı.

Fenerbahçenin sevincinden sonra yaptığına göre laf Fenerbahçeye..

Not interested falan geçeceksin.. Burak + Elmander devrim olur aga devrim!

Üst Alt