Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli" - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

Cevap: Burak Yılmaz: "Kazanan edebiyle sevinmeli"

sorun şu ki kurallar herkese işlenmiyor. fener yapsa birşey olmuyor biz yapsak ceza alıyoruz.

o yüzden bizimkiler edepsizlikte yapsa göz yumarım çünkü rakibiplerimiz masa başı oyunlarını iyi bilen sinsiler topluluğu.

Kolbastıyı başka bir takımın taraftarını ya da oyuncusunu tahrik etmek için kullanmıyorsan gayet edepli..

Burak Yilmaz i gercekten isteyenler varya pes. Tabi tabi adam 30+ gol atmis.

Ne edeyim ben bu adami, ne yanindaki bos adama pas atar, nede ofsayt ne oldugunu bilir. Hep kendisini düsünür, takim icin oynamaz, aman mac sonunda beni konusunlar. Bu kafayla oynayan futbolcu bes para etmez,hele ki bizim 'takim' oyunumuza hic yakismaz.

Birakin su adami, ayni Alper Potuk gibi, adami süper yetenek yapanlar bu adami hic izledimi diye soruyorum kendime. Belkide ben futboldan anlamiyorum ama Süper Ligde oyuncu alacaksan bu Soner Aydogdu olmali.

Alper Potuk gibi yeteneksiz oyuncuya forma verecegime, alt yapidan Okan'i veya diger oyuncuyu oynatirim

549317_422929037735713_142797129082240_1523083_468686583_n.jpg

Kolbastı edepli tabi. O bir dalga geçme yada gönderme unsuru değilki. Bu ''TOP''uz kardeş önceden neden böyle sevinmiyordu. Bir de gönderme yapmıyorum diyor. Bırak bu işler top'uz kardeş

baroni2.Jpeg

timsah-yuruyusu-yapan-fenerbahceliler_99078.jpg

En son bunları yaptıklarında ne olduğunu gördük.Allah büyük göreceksiniz yine bişeyi tersten.

yuh kolbastiya kadar gelmis konu.

bazen antuya haksizlik yaptigimizi dusunuyorum. aslinda bu forumda da oksijen ile kafa olanlar varmis :asd:

Üst Alt