Burak Yılmaz Rekoru Kırdı - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

Cevap: Burak Yılmaz Rekoru Kırdı

cenk birilerinin masasi gibi konusman hos degil bencede. smk kendini koruyabilir samuyorum

cenk birilerinin masasi gibi konusman hos degil bencede. smk kendini koruyabilir samuyorum

Bu hayatta maşası olduğum kimse yoktur. Herkes konu ile ilgili fikirlerini söylüyor.

Sertaç bu forumdaki en dürüst ve adaletli insanlardan biridir, belki de birincidir.

Konu Alper ile Sertaç'ın mevzusu olmaktan da çıktı artık. Bazı şeyleri daha iyi görüyoruz..

Konu açıldığında kilitlenmeyeceğinin garantisi aldık. Bu söze söylediğim gibi itimat ediyoruz. Konu'nun Milangaz maçı sonrasında tartışılmasında fayda vardır. Zira herkes tam kadro burada olursa, daha hızlı ve doyurucu bir netice alırız.

Katiliyorum. Konu ne zaman acilacaksa o vakitte burda olalim,herkes fikrini soylesin.

Sent from my HTC Incredible S using Tapatalk

Bi yabanci 20 gol atinca millet kafayi yiyor.

Hadi Baros´u felan gectim.

Makukula gol krali oldugunda herkez adami begendi.Ama Burak´in yaptiginin yüzde 10´u yapmadi.Gollerini ya duran toplardan yada bos kaleye atti.

Bi türk yapinca.Burak ama söyle,böyle felan deniliyor.

Arda Galatasaray´da yaklasik 200 macda 150 gol ve assist yaparken,iyi oyuncu ama cok yavas,cok bilmem ne felan deniliyor.Stoch 5-7 hafta iyi oynayinca.Chelsea bu adami niye gönderdi deniliyor.

Türk oyuncular genelde iyi degildir bunu hepimiz biliyoruz,ama iyi türk oyuncularin hakkini vermek lazim.

Burak gelse sevinirim.Elmander´in yanina tam aradigimiz forvetdir.

sozum sahsina degil Sertac, ama son iki uc haftadir bu tur hitablar baya yogunlasmaya basladi, Hirbo-Lan-Mal-Oglum-Kes Ulan gibi "hitab/sozler" hic yakistiramiyorum butun GScimbom Ailesine

bu baslikdada neler oldugunu tam anliyamadim ama cok gereksiz geliyor bana.

Herkes derin bir nefes alsin. Bu tür tartismalar heleki "yonetim vs Yonetim veya yonetim vs Uye" deger dusuruyor.

Saygilarimla.

sozum sahsina degil Sertac, ama son iki uc haftadir bu tur hitablar baya yogunlasmaya basladi, Hirbo-Lan-Mal-Oglum-Kes Ulan gibi "hitab/sozler" hic yakistiramiyorum butun GScimbom Ailesine

bu baslikdada neler oldugunu tam anliyamadim ama cok gereksiz geliyor bana.

Herkes derin bir nefes alsin. Bu tür tartismalar heleki "yonetim vs Yonetim veya yonetim vs Uye" deger dusuruyor.

Saygilarimla.

yav arasında samimiyet az-çok muhabbet olan adamlar kullanıyor birbirine, ondan bir şey olmaz. emre'yle bir samimiyetim yok ama yazdım yine de, problem değil.

Burak Yılmaz' kendisini ofsayta düşürmeyecek zekada biriyle 40 gol de atar bu ligde. Kaçırdıkları/attıkları tarzında bir oran belirlesek Hakan Şükür'ümüzün Kaçırdıkları/attıkları oranını bi 15 yıl daha yakalayamaz misal.O anlamda daha iyi durumda. :) Takımımızda görmek isterim işin açığı. Dakika 90'da hala nefes nefese pozisyon arayan Elmander'e bayılan biri olarak, 2 tane öyle oyuncumuz olsun, faydalı olur.

Hatırlamayanlar için takımımız sistemini oturtana kadar biz de her topu Hakan Şükür'e oynuyorduk. Sistem oturduktan sonra da sıkıştığımız her anda uzun topla Hakan Şükür'ü bulmak zorunda kaldık -en iyi oynadığımız dönemde dahi-. Trabzon'daki Burak bana Hakan Şükür'ü hatırlatıyor. Burak'ın oyuna küsmemesi gibi bir artısı daha var. Kafa hakimiyeti Kral kadar elbette yok ama bir forvetin yaptığı boş koşuları izlemekten siz yoruluyorsanız ve o hala yorulmuyorsa 32 gol atmayı hakedecek bir yetenektedir. Zafer Biryol örneği verilmiş. Yakından uzaktan alakası yok Burak'ın o örnekle.

Bir de kontra atak topçusu deniyor, katılmıyorum. Artı 90 dk pres yapan bir Tevez, bir Messi, bir Higuain vs hiç görmedim yıllardır. Alan daraltma işini yapması gerekiyor günümüz futbolunda. Hem Burak topu ayağında tutsun, topu sürekli istesin, yaptığı boş koşuların mesafesi ortalama 5km olsun, topun arkasında dursun, ortasaha oyuncusunun geç intikali-yetenek kısıtı yüzünden ofsaytlarda bi çuval enerji harcasın, ondan sonra da, o pozisyonda soldaki amcama neden pas atmadı diye eleştirilsin? Çünkü; ederi 8-10 civarı, 80 değil. Zaten onu da yapabilse Trabzon'da Galatasaray'da işi ne bu adamın? Gider Madrid'in göbeğinde yaşar. Ki o örnek verdiğiniz pozisyonda Messi dışında pası düşünebilecek bir tek Hakan Şükür vardı. Kral'ımız da kendisine güvenemediğinden verirdi o pası. Yani sanıyorum ki :)

Ülkenin en iyi forveti.Son 2 yıldır kendisini hem de bu yaşta geliştirebilmiş başka hiçkimse de yok.Ayrıca tüm Trabzon sistemini Burak'a göre kurduysa bu demek oluyor ki bu çocuk normalinden daha fazla görev yapmak zorunda.Yanında anlaşabileceği bir forvete de en kötü bi dokuz on asist yapar sezonda. Galatasaray'ımıza da gelmez.Trabzon'dan 3 oyuncu aldık, 4.yü ve tarihlerine artık geçmiş adamı da alırsak Sadri Başkanlarını affetmez Trabzon halkı. :)

Kendisini de tebrik ederim. Bize olmasa da, Play-Off'larda ikişer ikişer sallasın şikecilere ve at yarışçılara. Sonra da Avrupa'ya gitsin isterim kendi teşvikçi takımını bırakarak. İyi laf soktum yalnız. :D

burak yerine trabzonda bir yabancı bu işi yapsaydı mesela henrique herkes transfer önerilerinde kadrosuna mutlaka yazardı.nedir bu ayrımcılık çözemedim adam avrupa kupaların da gol atamamış diye vasat oyuncuymuş açın izleyin trabzonun maçlarını kim top oynamış ki burak gol atsın,bencillik konusunda katılıyorum herkese fakat yeteneksiz diyede yermeyin adamı biriside mahalle maçlarında gol atamaz vs demiş yuh be arkadaş fanatikliğin bukadarı

Üst Alt