Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim"

Cevap: Burak Yılmaz: "Ya Real'e ya Barcelona'ya giderim"

Hocam açlık adama neler yaptırır. Genç takımlarda yıllardır büyük takımlarla kafaya oynayan milli takımlarımız var. Ne hikmetse iş A takımına geldiğinde değişiyor. Benim fikrim bu çocuklar fazladan paraya erken yaşta ulaşınca ve biraz yerleri garanti olunca çalışmayı bırakıyorlar. Nasılsa kontenjan sorunu var ben bir şekilde takıma girerim diyerek kendilerini geliştirmek için emek harcamıyorlar. Şimdi söyleyeceğim belki tepki görecek ama Sabri nin önceki senelerdeki performansıyla bu sene sakatlanana kadarki performansını bir gözden geçirin. Saçımızı başımızı yolduruyordu bize. Bu sene ise sakatlanana kadar çok iyi performans gösterdi? Sizce bunun sebebi ne olabilir? Benim görüşüm Ujfalı ve Eboue Transferleri. Artık yeri garanti değil ve çalışmak zorunda iyi oynamak zorunda yoksa formayı alamaz. Kazım ilk maçlarda biraz iyi onadı sonra yatmaya başladı? Şimdi kaliteli bir yabancı gelse Kazım bu takımda oynayabilir mi? En azından formayı kapmak için fırsatları bulduğunda canını dişine takması gerekir.

Ben bu şekilde düşünüyorum. Manisanın kanat oyuncusu için benden 7-8 milyon para isteyememeliler. Ben diyebilmeliyim ulan o adama o parayı vereceğime Avrupadan daha yetenekli bir oyuncu getirir oynatırım yerine.

Fikrinde haklısın Reis.Yanlız bu dediğinin olması için yepyeni bir nesile ihtiyaç var.Şimdi ki nesil o kadar profesiyonel değil.Biz ne profesiyoneliz nede amatör.

Milli takımda prim isterken imza atarken profesyonel parayı aldıktan sonra amatör :)

@Levent,

Sadece para pul değil. Genç Takımlar ile A Takımlar aynı düzende oynamıyorlar, ya da aynı mentaliteye sahip değiller. Birde abuksubuk isimler alınıyor sırf 3 büyüklerde oynuyor diye. Egemen yıllardır oynar bejekeye geldi diye alınıyor. Ama nice Anadolu stoperi Egemen'den iyi olmasına rağmen çağrılmıyor. Selçuk Şahin zaten en baba örnek.

adami goklere çikardik simdi iki gol atamadi diye adamdan bile saymiyoruz bence çok formda sadece takimlar uyandi onlem aliyorlar inter maçinda oynadigi gibi oynarsa gelisim gostermeye devam ederse neden olmasin?

Barcelonanın oyun sistemine şu şekilde uyar. Sürekli defansına arkasına kaçar.

Tabi Rael Madrid ve Barca'dan sonra Trabzon geliyor zaten.

Ben ne amatör ne de profesyonel futbolcuyum ama ben de ya Barca ya da Real'e giderim Burakcım , haber ver orda görüşelim

Bu adamı birçok kişi isterken yazın bu adamın tam bir balon olduğunu söylemiştim. Türkiye dışına gitsin hiçbirşey yapamaz. Kendini de çok büyük görmeye başlamış, bu adamın işi zor. Formdaydı, oynuyordu, bakalım şimdi neler yapacak.

Numaracı herif.Bu kadar rol yaparsan gittiğin takımdan kovulman 1 hafta sürer en fazla

Üst Alt