# Burak Yılmaz


Burak sürprizi! - En Son Galatasaray Haberleri - HTSpor.comG.Saray’ın Selçuk, Ceyhun ve Engin’den sonra Trabzon’dan Burak’ı da transfer etmek için harekat planı yaptığı ancak bu operasyondan son anda vazgeçildiği ortaya çıktı. Sezon başındaki yeni sözleşmesine “5 milyon Euro’ya serbest kalır” maddesi koyduran milli oyuncuyu isteyen yöneticilerin, devre arasında yapmayı düşündükleri bu çok gizli operasyondan iki kulüp arasındaki ilişkileri germemek için şimdilik vazgeçildiği öğrenildi. Bir televizyon programında Türkiye’de en çok Burak’ı beğendiğini açıkça dile getiren başkan Aysal, yöneticilerinden gelen “Burak’ı alabiliriz. Sözleşmesinde özel bir madde var. Girişimde bulunabiliriz” teklifini milli yıldızı çok istemesine rağmen şimdilik geri çevirmek durumunda kaldı.SELÇUK’LA YAKIN ARKADAŞ

İki kulüp arasında Selçuk ve Ceyhun’un transferinin ardından soğuk savaş başlamıştı. Ancak şike operasyonu sürecinde hem Kulüpler Birliği hem de TFF’nin tutumuna karşı G.Saray ve Trabzon’un benzer tavır koymaları nedeniyle gerilim yumuşama eğilimine girmişti. Tarafların son olarak Jaja transferinde karşı karşıya gelmesi bu ılımlı havayı biraz sertleştirmişti. Aysal’ın, Burak için yapılacak operasyonu, Trabzon’la ipleri tamamen kopartacağı ve iki camianın karşı karşıya kalabileceği endişesiyle başlamadan durdurduğu öğrenildi. Bu nedenle Burak’a da herhangi bir teklif gitmedi. Ancak G.Saray yönetimi, Şampiyonlar Ligi’ne kalınması durumunda, sezon sonunda kesenin ağzını açıp cazip bir teklifle golcü oyuncunun aklını çelmeyi planlıyor. Yakın arkadaşı Selçuk İnan’ın da G.Saray’da forma giymesi, Fatih Terim faktörüyle Burak’ın böyle bir öneriye sıcak bakabileceği belirtiliyor. Selçuk ile Burak’ın menajerliğini de aynı şirket yapıyor.
 
Cevap: Burak Sürprizi"5 milyon Euro'ya serbest kalır" maddesi, yurt dışından gelecek teklifler için geçerli diye biliyorum.
 
Cevap: Burak Sürpriziben istemiyorum. bakın hala anadolu takımları muhabbeti. arkadaş ben anadolu takımlarından futbolcu falan istemiyorum. gereksiz pahalı. burağı almaya kalksan sana 7m euro fiyat çekecekler. ulan adama 7 verceksek gider mevlütü alırım yada üstüne birazcık daha ekler ikna eder eren derdiyoku alırım arkama yaslanır maçımı izlerim.
 
Cevap: Burak SürpriziGeçen sene Selçuğun attığı paslara Burağın koşularıyla pozisyon buluyodu Trabzon.Gelirse çok faydalı olur.2 milyon + Sercana bitsin bu transfer :)
 
Cevap: Burak SürpriziBurak'ı kesinlikle istemem. O kadar gol atması Trabzonun oyun yapısından kaynaklanıyor, maçları dikkatle izlerseniz gorebilirsiniz. Bize yaramaz. Manisaspor'dan Simpson'ı 100 kere tercih ederim mesela konu yerli/yabanca olmasa...
 
Cevap: Burak Sürprizielmander iyi de, peki ya barosbaros bos kaleye bile atamiyorfb macini hatirlatayim meselaBaros un gol vuruşları nettir Salman. Naaptın yahu. Bursa maçında nasıl soktu topu sen onu hatırla bence. Baros iyidir. Hee Burak'la kıyaslamaya gelince falan filan onlar ayrı konular tabi ama ben sadece o cümlen için söyledim ;)
 
Cevap: Burak SürpriziBaros un gol vuruşları nettir Salman. Naaptın yahu. Bursa maçında nasıl soktu topu sen onu hatırla bence. Baros iyidir. Hee Burak'la kıyaslamaya gelince falan filan onlar ayrı konular tabi ama ben sadece o cümlen için söyledim ;)barosun son maclarda kacirdigi pozisyonlarla deli ediyor bizi, ben bu sene bir tek o macta gördüm son vurus denilen sey barosta.
 
Üst Alt