Burak Yılmaz'a Dev Teklif! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Dev Teklif!

Cevap: Burak Yılmaz'a dev teklif!

Tamamdır bu oyuncu artık gelişimini tamamladı.Emin olun bu adam artık pişti büyük takımlarda oynayabilecek kapasiteye geldi Galatasaray'a gelse iyi olur.Ama Avrupa'da oynayacağını düşünüyorum.

Cevap: Burak Yılmaz'a Dev Teklif!

Beşiktaş'a Antalyaspor'dan geldiği ilk gün beğenilen kumaşını mükemmel bir smokine çevirdi. Yapılan eleştiriyi yersiz bulmuyorum. Çünkü burası Türkiye. Meyve veren ağaç taşlanır. O taş da en iyi meyve aslında benim bahçemden çıkar diyenlerden gelir bunu da biliyorum.

Burak Yılmaz'a dönersek. Fenerbahçe sadece zaman kaybıydı. Belki oradaki kaliteli oyunculardan da kazanımları olmuştur ama oradayken göremedik hiçbir şey. Manisaspor, Eskişehirspor ve en son Trabzonspor ona çok şey kattı. Bu çalışmayla çok şeyi hakediyor. Benim şahsi görüşüm İngiltere'ye gitmesi. İspanya olsa onun için çok daha iyi olur. Çok kaliteli pasörler ve teknik oynanan bir oyun var orada.

Bize gelmesi şu durumda hayal gibi duruyor.

8-9 verip alabiliriz. servetide kullanabiliriz gerekiyorsa. baroşuda satar kaynak yaratabiliriz. açılan kontenjana sol bek transfer ederiz :D

keşke herşey bu kadar basit olsaydı

Ben istemem bizim takımda. Her topu ona atıyorlar artık zaten golü kim atacak ki başka.

Cevap: Burak Yılmaz'a dev teklif!

dünkü maçtan sonra bunu söylemek bence yanlış olur. Ercan Taner le Rıdvan ın söylediği gibi dünkü maçta bir sol kanatta bir sağ kanatta bir forvette oynayıp durdu. Bence ayakları çok güçlü burağı. Topu diziyle kontrol edip hemen ardından topa vurmaya çalışması kendini ne kadar geliştirdiğini gösterir.

yapmaya çalışmakla yapabilmek arasında çok fark var ve burakta o yetenek yok top kontrolu sıfır.burak ın oynadıgı takım düzgün atak yapamaz.bütün atakları öldürüyor

Birmingham mı ? :lol: Oraya gideceğine Tranbzon'da kalsın daha iyi Tottenham tamam da Stoke ve Birmingham LESH

Birmingham falan ne alaka, totteham'da falan rahat oynar, çok geliştirdi kendini çok.

burak yılmaz,selçukla zaten indiana jones ve kırbacı gibi.1-2 sezona parçalı giyecek.inanıyorum.

tigana burak ı ilk bulup getirdiğinde "yeni bi henry buldum" demişti...

henry olamadı ama adam haklıymış.

Üst Alt