Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Cevap: Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Koz verirsen adamlar üstüne de gelir üstünden de geçer. Profesyonel faul almayı beceremiyorsan denemeyeceksin, komik duruma düşmeyeceksin. 2 adım fazla atsa zaten gol olacak pozisyonda profesyonel faul almaya çalışan topçuyu da sevmem, daha olmayan gol pozisyonunda casper'dan tekme yiyerek düşeni de. Burak Yılmaz bu konuda haksızdır.

Özneler değişince fikrimiz değişmesin. Çamur at izi kalsın medyasına koz vermeyeceksin, olay bu kadar açık ve net. Burak kendisini düzeltecek. Hazırlık maçındaki gerçek penaltıdaki pozisyon tekrarının geleceği kısacık sürede bile "inşallah kendisini atmamıştır yine üzerimize gelecekler" diye ben oturduğum yerden dert ediyorsam pozisyonu izleyemeden, o benden daha çok dert etmeli bunu.

Burak'i severim ama o abartili atlayislar kendisine hic yakismiyor. Hakemi kandirmak bence futbolun icinde var, fakat Burak kendini cok acemice yere atiyor. Ozellikle Avrupa maclarinda kendisi kart yer oyle atlarsa.

Ayrica yalanci coban hikayesine donuyor olay bizim oyuncular icin. Basin adini cikartiyor futbolcunun sonra hakemler faul olsa da vermiyorlar. Burak'in vazgecmesi lazim bu huyundan.

[video=youtube;PdNqKhq2jrc]https://www.youtube.com/watch?v=PdNqKhq2jrc[/video]

Madem kendini yere atmayı kesmiyorsun izle ve öğren:D

Senin taraftarın FB,BJK,TS taraftarından çok yerin dibine sokuyor, eleştiriyor, burun kıvırıyor.. Birde çıkıp önemli maçlarda bu istatistiki yakalasın akhisara falan gol atmak kolay tarzı konuşmazlar mı.. Ulan adam CL'de takımın bütün gollerini atan adam neredeyse, Ondan daha önemli kaç maç var... Yada onun kadar önemli?

Gerçi onda bile Burak'ın başarısını kaldıramayanlar Bütün golleri Burak attı ama Aydın olmasaydı turu geçemezdik falan diyor ki ( Aydın'dan çok umutlu ve sürekli oynamasını savunan biriyim) eee pes yani.. Bazıları takım içinde futbolcu tutuyor gibi geliyor bana adım gibi eminim Burak veya Hamit veya Emre Çolak'ın gol atmamasını isteyenler var aramızda..

Sneijder'in önünde oynayan futbolcuya bak, peh. Sneijder bir atar iki atar pasları sonra bakar topu kontrol bile edemiyor, bıkar bir noktadan sonra.

Her sene medya Galatasaray' da açık aradı.. Önceki tekniktrektörlerde bu çok kolaydı. Ama Terim olunca Rıdvan bile bazen yutuyor laflarını vs. Fakat bizi bitirmek için sahada değil saha dışında uğraşıyorlar. Söyleyeceğim şu ki ben sevmediğim oyuncumuzu gelir burda tartışırım sizlerin arasında.. Ama diğer taraftarlara karşı her oyuncumuzu seviyorum arkadaş.. Aydın' ı bile :)

Bu sene kotu oynamamizin Umutla beraber 1 numarali sebebi..Formda bir Barosun sol ayagi olmayacak adami her topu ezip iki pasi bir araya getiremedigini gore gore savunuyorsunuz sirf iki gol atti diye.Ben milliyetci adamim en basta ben isterim kendi evladimizin iyi olmasini,lakin yetersiz bizde oynayacak oyuncu degil.Kontra atak oyuncusu oda 1. sinif takimlarda degil

Seneye forvet alinir kulubeye gider obur sezonada Abbas yolcu.Iddaa'ya girmek isteyen ekran goruntusunu alsin beni bulsun.

Üst Alt