Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Adam geldiğinden beri fb,bjk ve ts taraftarları adama sallıyor.Medyada bazı kişiler özellikle burak ın itibarını düşürücek haberler yapıyor(başta figen civan.o kadının burak ayrı bir gıcığı oldu çok belli.)Burak ın oynayıpta mücadele etmediği maç yok bi maçta 1 gol kaçırdım mı sen forvet misin 5 dk sonra gol atınca kral burak! Bu iş böyle olmaz burak ı yemek isteyen çok adam var bizim ona sahip çıkmamız lazım.10 maçta 6 gol 2 asist yapmış adam 2 gol kaçırdı yada bi topu ayağından kaçırdı diye yerin dibine sokarsak burak ı kazanamayız.

Cevap: Burak Yılmaz'a Linç Kampanyası!

Önemli olan ciddi maçlarda o istatiklere sahip olmak. Akhisara 2 gol attı diye illa sayılara bakıp birini kral yapmayalım. Ben hep diyorum bana Burak'ı savunurken tr deki gol sayısını ısrarla söyleyip durmayın. Bir defa golü koklama özelliği yok. Bi forvette bu yoksa ben Galatasaray gibi bir takımda onu ilk forvet olarak söyleyemem kimse kusura bakmasın.

braga maçında sadece buragın kaçırdığı konuşuluyo umut 6pastan kaçırdı kaç kişi bunu söyledi.adamı eleştirebiliriz tabi ama sadece burak a yüklenmeyelim

sevmiyorsan bile sahip çık.

sahip çıkmaman hiç birşeyi değiştirmez.

Tek burak'a degil zaten, butun takima yapmaya calisiyorlar.

takmayin kafaniza, klasik turk gazeteciler iste.

braga maçında sadece buragın kaçırdığı konuşuluyo umut 6pastan kaçırdı kaç kişi bunu söyledi.adamı eleştirebiliriz tabi ama sadece burak a yüklenmeyelim

İyide ben kaçırdıklarıyla ilgili bi şey mi dedim? Ben dandik ligimizde çok gol attı diye kral yapıldı dedim. Bana kalırsa benim idealimdeki bi forvet hattında kadromda olur ama 11 imde olmaz Burak. Golcülük vasıfları pek yok. Herkes gol kaçırabilir. Ona bir şey demiyorum. Ama gol atma çeşidi çok az. Şunu kabullenelim artık. Sırf yerli diye bu kadar değerlendi. Hep savunulurken en iyi yerli golcü dendi. Yahu böyle bi savunma olamaz. En iyi yerli diye oraya yabancı almayalım mı yani? Bu son söylediğim kısım genel. Yani senin şu yazdıklarına değil.

İyide ben kaçırdıklarıyla ilgili bi şey mi dedim? Ben dandik ligimizde çok gol attı diye kral yapıldı dedim. Bana kalırsa benim idealimdeki bi forvet hattında kadromda olur ama 11 imde olmaz Burak. Golcülük vasıfları pek yok. Herkes gol kaçırabilir. Ona bir şey demiyorum. Ama gol atma çeşidi çok az. Şunu kabullenelim artık. Sırf yerli diye bu kadar değerlendi. Hep savunulurken en iyi yerli golcü dendi. Yahu böyle bi savunma olamaz. En iyi yerli diye oraya yabancı almayalım mı yani? Bu son söylediğim kısım genel. Yani senin şu yazdıklarına değil.

dandik ligde neden sadece burak 30 golün üstüne çıktı yada CL de tek golümüzü niye burak attı benburak ın yanlış lanse edildiğini düşünüyorum cl de büyük takımlarla oynarken savunma arkasına atılan topları bitirme yüzdesi yüksek ligde zaten atıyor

sevmiyorsan bile sahip çık.

sahip çıkmaman hiç birşeyi değiştirmez.

Bu bana mıydı? Yani banaysa şöyle söylyim ben Burak'ı medyanın önüne atalım demedim. Sadece bizim takımda 11 oynayacak potansiyelinin olduğunu düşünmüyorum. Yani yeri geldiğinde hataları nedeniyle Terim bile eleştiriliyor. Burak neden eleştirilmesin. Her eleştiren adamı bitirelim havasında değil. Yani öyle bi söylemlerle karşılaşıyorum ki adama karşı ön yargılıymışım gibi. Çıkar lihde bi kaç gol atar gene kralı yapılır. Ben burda ona değil ancak ona hemen kral diyenlere kızarım.

dandik ligde neden sadece burak 30 golün üstüne çıktı yada CL de tek golümüzü niye burak attı benburak ın yanlış lanse edildiğini düşünüyorum cl de büyük takımlarla oynarken savunma arkasına atılan topları bitirme yüzdesi yüksek ligde zaten atıyor

Yahu tek golmüzü Dany atsaydı onun içinde mi böyle dicektik? Burak ligde çok gol atıyor çünkü ezbere oynuyor. Çünkü takımları nerdeyse hepsi defans yapmasını bilmiyor. En önemli marifeti hatta nerdeyse tek marifeti savunma arkasına atılan toplar. Şl için diyoruz ki büyük takımlara karşı iş yapar kusura bakmayın da onlar bizim ligdekiler gibi defans mı yapıyo sanıyosunuz? Asıl şl de iş yapamaz Burak. Yani Burak+yabancı kaliteli bi forvet alınsaydı o zaman gıkımı çıkarmazdım. Sadece savunma arkasına atılan toplarla iş yapıyor diye ben bi adamı 11 ime koymam. Sadece büyük maçlarda öne geçtiysem sonradan oyuna alırım şl de. Kafa topu yok. İlerde top tutamaz. Karşı karşıya iyi ama ne biliyim çaprazdan vuruş kalitesi yok. İyi ver kaç yapamaz. Yani daha tam anlatamadım ama işte bazı goller vardır o adamda golcülük vasıfları vardır dersin. Burak'ta öyle değil işte. İlk geldiğinde deniliyordu yabancı olsa herkesin ağzı sulanırdı diye. Hayır aksine yabancı olsa bu kadar popüler olamazdı.

Yahu tek golmüzü Dany atsaydı onun içinde mi böyle dicektik? Burak ligde çok gol atıyor çünkü ezbere oynuyor. Çünkü takımları nerdeyse hepsi defans yapmasını bilmiyor. En önemli marifeti hatta nerdeyse tek marifeti savunma arkasına atılan toplar. Şl için diyoruz ki büyük takımlara karşı iş yapar kusura bakmayın da onlar bizim ligdekiler gibi defans mı yapıyo sanıyosunuz? Asıl şl de iş yapamaz Burak. Yani Burak+yabancı kaliteli bi forvet alınsaydı o zaman gıkımı çıkarmazdım. Sadece savunma arkasına atılan toplarla iş yapıyor diye ben bi adamı 11 ime koymam. Sadece büyük maçlarda öne geçtiysem sonradan oyuna alırım şl de. Kafa topu yok. İlerde top tutamaz. Karşı karşıya iyi ama ne biliyim çaprazdan vuruş kalitesi yok. İyi ver kaç yapamaz.

yabancı kaliteli forvet diyosan elmander den kalitelisi bu ülkeye 40 yaşından önce gelmez

yabancı kaliteli forvet diyosan elmander den kalitelisi bu ülkeye 40 yaşından önce gelmez

Sow geldi daha ne Elmander'i? Baros'un ilk geldiği sıralar var daha. Yani Baros'da ilk geldiği sene baya gol kaçırdı bazı maçlarda ama adamda golcülük vasıfları var en azından (bu arada ben bu sıralar ısrarla baros gelsin diyenlere karşı birisiydim elmander sakatlanana kadar). Ki Elmander diyosun zaten o da tam bi golcü değil. Bu yüzden bize golcü lazım diyorum. Demba Ba gibi bir fırsat vardı elimizde ama Burak daha yi diyenleri bile gördüm.

Renktaş iyi niyetle bi vurgu yapıyorsun. Yani gerçektende medyanın kasıtlı haberleri var oyuncularımıza yönelik evet doğru ama ben zaten o haberler nedeniyle değil öncedende bu özellikleri nedeniyle 11 oyuncumuz olduğunu düşünmüyordum. Bu haberlerle ilgili bir şey değil yani. :yenieek:

Burak'ı pekçok kez eleştirdim.Çünkü daha iyisini yapması gerekiyor.Takım oyununa yatkınlığı yok.Ama Burak'ın uzun zaman Galatasaray forması giymesini ve başarılı olmasını isterim.

Üst Alt