Burak Yılmaz'ın İçinde Bulunduğu Araç, Kaza Yaptı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz'ın İçinde Bulunduğu Araç, Kaza Yaptı!

DQrQsXHWkAAXUHw.jpg

Burak Yılmaz'ın içinde bulunduğu lüks araç takla atarak park halindeki cipe çarptı. Polis, ilk incelemede kaza yerindeki sürücüyü bulamadı.

Görgü tanığı, Burak Yılmaz’ın iyi durumda olduğunu ve Selçuk İnan’la Olcan Adın olduğunu tahmin ettiği kişinin tecrübeli futbolcuyu götürdüğünü belirtti.

DHA’da yer alan habere göre kaza, 05.00 sıralarında Sarıyer’de meydana geldi. Lüks spor otomobil, ismi henüz belirlenemeyen sürücünün direksiyon kontrolünü yitirmesi sonucu kontrolden çıktı. Araç taklalar atarak yolun bitişiğindeki alanda park halinde bulunan cipe çarptı. Kazayı yara almadan atlattığı sanılan sürücü, iddiaya göre dakikalar sonra olay yerine gelen başka bir araca binip bölgeden uzaklaştı.

POLİS KAZA YERİNDE İNCELEME YAPTI

İhbar üzerine olay yerine polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri her ters dönmüş haldeki lüks otomobil ile cipin içini kontrol etti. Ne polis ne de itfaiye, araçta ve çevrede sürücüyü bulamadı.

“BURAK YILMAZ’I ALDILAR GÖTÜRDÜLER”
Kazanın görgü tanığı Ahmet Güler, “Araç buradan geldi. Baktım araba takla atarak bariyerleri aştı. Cipe çarptı, ters döndü. İçindekinin Burak olduğunu da bilmiyordum. Koştum zaten kapıyı açtım çıktı. ‘Ambulans ister misiniz?’ diye sordum. ‘Yok’ dedi. Burak Yılmaz’dı. Daha sonra siyah bir minibüs geldi. Galiba Selçuk İnan’la, Olcan Adın da geldiler. Burak’ı aldılar, götürdüler. Durumu iyiydi. Herhangi bir şeyi yoktu. Selçuk İnan’la birlikte bindi, minibüse gitti. Ben o sırada karşı yoldaydım” dedi.

Öte yandan kazadan yaklaşık 3 saat önce Burak Yılmaz’ın sosyal medyadan Selçuk İnan ve Olcan Adın’la çekilmiş bir fotoğraf paylaştığı görüldü. Polis ekipleri, lüks aracın sürücüsüne ulaşmak için çalışma başlattı. (Habertürk)

FATİH TERİM İDDİASI!

Aracı kullanan kişinin Burak Yılmaz olduğu öne sürülürken aracın ise Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı’ya ait olduğu iddia edildi. Görgü tanıkları kazaya karışan kişinin ünlü futbolcu Burak Yılmaz olduğunu iddia etti. İstanbul polisi ise olayla ilgili soruşturma başlattı. Çevredeki güvenlik kamera kayıtları toplandı. Aracın ruhsat bilgilerine bakıldı. Lüks otomobilin Fatih Terim’in damadı Volkan Bahçekapılı’ya ait olduğu belirlendi. Çalışmaların sürdüğü öğrenildi. (Tugay Saday / Sözcü)

Gamaspor

206 tl para cezası vermişler.

Güzel ülkemin adalet sistemine bak.

Ver 206 tl yi alkol muayenesinden kurtul.

Ceza alması için illa birini öldürmesi gerek sanırım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

206 tl para cezası vermişler.

Güzel ülkemin adalet sistemine bak.

Ver 206 tl yi alkol muayenesinden kurtul.

Ceza alması için illa birini öldürmesi gerek sanırım.

Nasil yani, araci kullanan Burak mi?
Eger Burak ise Alkol kontrolünden kurtulma gibi bir durum oldugu kesin mi?

Son düzenleme:
Eger Burak ise Alkol kontrolünden kurtulma gibi bir durum oldugun kesin mi?

yahu sacmalamayin yahu. adam sirf iste bu muhabetlerin cikmasindan korktugu icin kacmistir.
Profesyonel futbolcu heleki ligde 13 golu varsa icki micki icmez. Kaza iste bu.
Senin bile basina gelebilir bugun. Araban takla atmis, olumden donmussun ve dusunki herkes senin icki icmedigin halde icki istigini konusuyor. Ne kadar igrenc, camurcu bir toplumuz.
hem icki icmissede yarasin. zaten gelmis 30 kusur yasina. ligde leblebi gibi gol de atiyor. Icmeyip gol atamayanlari konusun.

trafik cezaları kişinin maddi durumuna göre verilmeli. marco reus 540 bin euro trafik cezasına çarptırılmıştı. burak yılmaz gibi beyinsiz tosbağanın ağzına tüküreceklerdi ki bak bakalım bir daha öyle halt yiyor muydu?

trafik cezaları kişinin maddi durumuna göre verilmeli. marco reus 540 bin euro trafik cezasına çarptırılmıştı. burak yılmaz gibi beyinsiz tosbağanın ağzına tüküreceklerdi ki bak bakalım bir daha öyle halt yiyor muydu?
Onunki başkaydı ehliyetsiz araba kullandı diye öyle yüksekti ceza. Sadece kaza falan yapsa o kadar yüksek olmazdı (ehliyet sahibi olduğunu varsaysaydık)

sent via GSC

Onunki başkaydı ehliyetsiz araba kullandı diye öyle yüksekti ceza. Sadece kaza falan yapsa o kadar yüksek olmazdı (ehliyet sahibi olduğunu varsaysaydık)

sent via GSC

haklısın da ülkemizde ehliyetsiz araç kullanmanın cezası burak yılmaz gibi zenginler için bir gecelik hesap parası . caydırıcı değil.

yahu sacmalamayin yahu. adam sirf iste bu muhabetlerin cikmasindan korktugu icin kacmistir.
Senin bile basina gelebilir bugun. Araban takla atmis, olumden donmussun ve dusunki herkes senin icki icmedigin halde icki istigini konusuyor. Ne kadar igrenc, camurcu bir toplumuz.
hem icki icmissede yarasin. zaten gelmis 30 kusur yasina. ligde leblebi gibi gol de atiyor. Icmeyip gol atamayanlari konusun.
Su forumda neden söylenenlerin asagi yukari ücte ikisi yanlis anlasilir?
Yada neden sorup sorusturmadan, ne demek istedin diye anlamadan direk yorum yapilir?
Benim bu sorulari sormamin sebebi kesin bilgi olmadan bu tür ithmalarin dogru olmayisi.

Son düzenleme:

Lafı götünden anlama ustası gelmiş.

Banane kim içki içerse içsin, içkiye karşı olan biri değilim bende içiyorum.

Ama gecenin 5inde şehir içinde Ferrari yi pert edecek kadar ciddi bir kaza yapıyorsan alkol muayenesinden kaçmayacaksın.

Eger Burak ise Alkol kontrolünden kurtulma gibi bir durum oldugu kesin mi?

Evet aracı kullanan Burak.

Kaza sonrası ne polisi aramış nede 112 yi.

Selçuk Olcan kankasın aramış onlarda gelip olay yerinden kaçırmışlar.

Alkollümüydü değilmiydi bilemiyoruz olay yerinden ayrıldığı için.

Kesin alkollüydü diye bi iddiam olamaz nerden bileyim. Sadece bu kaza sonrası alkol muayenesi yapılmaması ve bunun karşılığında 206 tl para cezası verilmesi rahatsız etti beni.

Reus ehliyetsiz araba sürdü

bahsedilen konu benım anlatmak istediğim değil. mesela ülkemizde burak yılmaz ehliyetsiz araba kullansaydı kaç para ceza yerdi ? 540 bin euro yer miydi ? elbette hayır. yine alkollü araçtan yakalansa sıradan bir vatandaş kadar yerdi.
ama almanya'da olsaydı maddi gelire göre kesilirdi.
düşünsene adam kafasına göre basıyor 200-250 km hızla gidiyor. polis çeviriyor buyrun cezayı deyip aynen gazlıyor.

kaza konusuna alkol kelimesini getiren sensin sark kurnazi.
senin ne dusundugunu zaten senden daha iyi biliyorum. gotumden anlamama ragmen

Her kazadan sonra alkol muayenesi yapılması rutin bir uygulamadır ama kime ne anlatıyorum ki götünle dinledikten sonra.

Bu kazanın karşı tarafında sen, ben yada yakınlarımız olabilirdi. Eğer alkollüyse cezasını çekmeliydi, alkollü değilse zaten adı üstünde kaza der geçmi olsun derdik.

Gs sozlukteki su yorum dusundurdu.

kaza yaptığı arabanın sigortası olduğuna dahil şüphem büyüktür. ben şu üçgeni çözemiyorum arda turan,selçuk inan,burak yılmaz çok iyi arkadaşlar. terim,arda'yı ve onun yanında olan herkese büyük cephe aldı. burak yılmaz'ın kaza yaptığı araba terim'in damadına ait. hadi onu geçtim terim'in damadı volkan bahçekapılı, ile burak,selçuk inan'ın kankası erkan,volkan ile hem ortak hem mahalle arkadaşı hem kankalar. ulan ne biçim bir çember bu "ezel" dizisinde bu kadar arkadan çevirmeli aksiyon yoktu.
11 Aralık 2017 13:09 · turkungururugalatasaray

Üst Alt