Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Cevap: Burak Yılmaz’ın Transferi An Meselesi

Baskan yine ters koseye yatiracak galiba herkesi. Bu sefer ki pozitif bir gelisme tabi.

Geçen sene yılın transferini Selçukla yapmıştık

Bu senede yaparsak Burak olur.

Takım ileri uç kısımda çağ atlar, bu sene orta alanda atladığımız gibi

İstemiyorum Burak'ı.. İzlediğim maçlarından hiç birinde keşke bizde olsaydı demedim onun için. İçime sinmiyor ve Galatasaray'a da uyum sağlayacağını sanmıyorum. 4 kaçır 1 at, kendini yere at vs vs vs.. 50 gol atsa ne yazar...

50 gol atsın, gerekirse 1000 tane kaçırsın abi.:ayatollah:

renkdaşlar burak çok gol kaçırabilir, neden çünkü adam devamlı hareketli ve pozisyona giriyor. defans arkasına çok iyi sarkıyor, tabi bu arada çok fazla ofsayta düşüyor orası ayrı konu. selçuk'un ve eğer ki melo da kalırsa bu 2'linin paslarıyla çok fazla kaleciyle karşı karşıya pozisyona girer ve gollerini yazar. elmander'in katkısını saymıyorum bile.

renkdaşlar burak çok gol kaçırabilir, neden çünkü adam devamlı hareketli ve pozisyona giriyor. defans arkasına çok iyi sarkıyor, tabi bu arada çok fazla ofsayta düşüyor orası ayrı konu. selçuk'un ve eğer ki melo da kalırsa bu 2'linin paslarıyla çok fazla kaleciyle karşı karşıya pozisyona girer ve gollerini yazar. elmander'in katkısını saymıyorum bile.

Adam zaten bu sene 30 küsur gol atmış, ama nedense insanlar kaçırdığı golleri konuşuyor. Herif attığı 30 golün yanında, kaçırdıklarının yarısını atsa zaten şu an cümle alem Burak'a "Futbol İlahı" muamelesi yapıp, tapınırdı. :eek:

Herif 33 gol atmış hala yok çok gol kaçırıyormuş 4 giriyorsa 1 atıyormuş bize gelmesin işe yaramaz diyenler var.4 te 4 yapanların isimleri Falcao,Villa,rooney,Zlatan.Hey allağım.Ligin tartışmasız en iyi forveti gelecek hala ağız burun kıvıranlar var.Hamit transferindede aynı olay.Görende bizi Barca sanıcak kadro o kadar iyiki, bunlar giremez kadroya.

İstemiyorum Burak'ı.. İzlediğim maçlarından hiç birinde keşke bizde olsaydı demedim onun için. İçime sinmiyor ve Galatasaray'a da uyum sağlayacağını sanmıyorum. 4 kaçır 1 at, kendini yere at vs vs vs.. 50 gol atsa ne yazar...

biz 20 tane kaçırıp gol atamıyoruz? Adam 16 tane kaçırsın sizin oranınıza göre 4 tane atsın yetmez mi?

istemiyorum ama gelirse benim kafamdaki galatasaray da yedeklerde oturur istemememin sebebi bir pozisyonda halile lille maçında topu verseydi ts tur atlayacaktı ayrıca çok bencil bir oyuncu fatih terim adam eder burakı diye düşünmüyor değilim

Hadi inşallah lan.Şuan en çok gelmesini istediğim 2 adamdan biri bu diğeri hamit.

Yerli kalitesi tavan yapacak.

takipçi kazanmak için yapılan bir haber gibi geldi mantıklı sallamış olma ihtimalleri yüksek

istemiyorum ama gelirse benim kafamdaki galatasaray da yedeklerde oturur istemememin sebebi bir pozisyonda halile lille maçında topu verseydi ts tur atlayacaktı ayrıca çok bencil bir oyuncu fatih terim adam eder burakı diye düşünmüyor değilim

Olaya su yönden bak birde... Bize yerli adam lazim acilen hemde. Yerli 2-3 tane ilk 11 adam almazsak, yabanci tarnsferlerin de bir anlami kalmiyor. Yerli olarak su anda Galatasarayda direkt ilk 11'e girecek kac forvet var? Bence burak ve Eren'den baska yok. Cenk, Muhammet gibi adamlar da var ama onlar kesinlikle ilk 11 icin yetersiz su anda. Mevlüt ve Umut var birde, onlar d abenim gözümde bizim icin, ilk 11 topcusu degiller. Kanatlara Türk koyalim diyorsan, kimi koyalim? Gökhan töre alinsin, gelsin isterim bende ama bizde ilk 11 de oynar mi hemen? Bilemiyorum. Hamit diceksin, görüsmeler sürüyor diyorlar, cok para istiyor diyorlar, keske gelse. Inler diceksin yerli olarak, keske gelse, ama cok pahali gibi duruyor. Sercan diceksin, ayrilmicam demis diyorlar. Alper diceksin, olabilir ama melonun yerine direkt ilk 11 de oynar mi hemen seneye? ben pek emin degilim.

Kisaca, Burak, Hamitten baska su anda alabilecegimiz ve seneye direkt ilk 11'e koyabilecegimiz baska Türk var mi? Oysa bize dedigim gibi acilen ilk 11'de oynayacak en az 2 Türk lazim seneye.

Burakhinho gel lan gel.Avrupa liginin her hangi bir takimda olsaydin simdi fiyatin 30 mln.üstündeydin.daha ne istiyoz?

Üst Alt