Burcu Hanım İle Haftalık Burç Yorumları


1982038-728xauto.jpg

KOÇ

Sevgili Koçlar, Güneş komşunuz Balık Burcuna geçti. Hatta komşuda şenlik var desek yeridir. Güneş, Neptün, Venüs, Merkür hatta Şiron (Chiron) Kuyruklu Yıldızı bile…Bilinçaltınız çok dolu, geçmişten gelen korkularınız, endişeleriniz hatta yaralarınız bu hafta gündeminizde. Bilincinizi susturup, hayatınızı normal akışında ilerletme bile zorlanıyor olabilirsiniz. Hafta başında kendinizi kurban psikolojisinde hissederken, hafta sonuna doğru kaygılarınızın yerini daha pembe rüyalar ve hülyalar alabilir.

BOĞA

Sevgili Boğalar, bu hafta arkadaşlarınız, dost ve yakınlarınızla gündemleriniz olabilir. Çevrenizde size dost olduğunu düşündüklerinizin gerçek yüzünü görebilir, yeni arkadaş çevrelerine girebilir veya arkadaşlarınızın dertlerini üstlenerek çözüm bulmaya çalıştığınız durumlar olabilir. Tabii hayatın senaryoları benim hayal edebildiğimin çok çok üzerinde bu sebeple ana tema “arkadaşlarınız” olacak deyip, payınıza düşen senaryoyu yaşamak için hayatın akışına teslim olmanızı tavsiye diyorum.

Bu haftada ilişkiniz varsa ortağınız ile ilgili konularda şans sizinle olacak. Bolluk, bereket sizinle olacak.

İKİZLER

Sevgili İkizler, bu haftaki ana konunun iş hayatınız veya okul hayatınız olacak diyebiliriz. Korkularınız ve endişeleriniz tüm bilinçaltınızı kaplayabilir. Fakat hafta sonuna doğru düşüncelerinize bir iyimserlik hakim olup sizi kaygılarınızdan uzaklaştırabilir. Etrafınızdakilerin iş hayatı ve para kazanmak konusundaki korkularına destek olmaya çalışırken aslında kendi yaralarınızı da sardığınız bir hafta olabilir.

İyi haber, sağlığınız ile ilgili şans yanınızda olacak. Eğer ekipleriniz veya sizin için çalışanlar varsa bu hafta çok çalışıp, verimli işler çıkarabilirsiniz. Güzel bir hafta olmasını dileriz.

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, önce iyi haberden başlayalım, bu hafta da aşk ve çocuklarınız ile ilgili konularda şans yanınızdaJ Duygularınız çok yoğun ve iyimser. Kötü habere gelince, geçtiğimiz haftalardaki tutulma dönemlerinde ikili ilişkilerinizi gözden geçirmiş ve sizin için yeni tanımlar oluşturmaya başlamıştınız, bu konu sizi bu hafta da zorlayacak gibi duruyor. Kalbinizden geçen ve bugüne kadar açıklamadığınız duygularınızı haykırmak isteyebilir fakat her durumda üzülmekten çekiniyor olabilirsiniz. Biraz bekleyip, duygusal ilişkinizi doğru analiz edebilmek faydalı olabilir.

ASLAN

Sevgili Aslanlar, hep söylüyoruz, bu yılın başrol oyuncularından birisiniz. 2018 Tutulmaları Aslan-Kova aksında olacak. Maddi konular ilgili şanslı olduğunuz bir haftaya başlıyorsunuz. Beklenmedik gelir paylaşımları, miras gibi konular gündeminize gelebilir. Tabii gelirlerinizin artacağını beklerken bir anda giderlerinizin arttığına da şahit olabilirsiniz. Düzenli olarak çalışmaya devam ettiğiniz sürece, şans sizinle olacak.

Bu hafta her zamankinden çok, yanınıza sevdiğinizi alıp, uzaklara gidesiniz var. Kaderin beklenmedik oyunları ile hayata bakış açınız değişim gösterebilir. Güzel bir hafta olmasını dileriz.

BAŞAK

Sevgili Başaklar, ilişkilerinizle ilgili çok hareketli bir döneme başlıyorsunuz bu hafta. Çok tutkulu bir aşkın yaklaştığını hissetmeye başlamış olmalısınız. Özellikle evlilik planları yapan başaklar için biraz daha bekleyip, kafalarının netleşmesini tavsiye ederiz. Hafta başında ilişkiniz ile ilgili endişeleriniz varken, hafta sonuna doğru toz pembe hayaller sizi yine ele geçirebilir. Biliyoruz ki kılı kırk yararak düşündüğünüz için bu toz pembe hayal dönemleri de size iyi geliyor aslında ilişkinizde başkalarının yaralarını sarmaya çalışırken kendinizi kaybedebilirsiniz aman dikkat…

TERAZİ

Sevgili Teraziler, önce iyi haber ile başlayalım, halen para evinizde Jüpiter’in iyicil ve pozitif etkisi altındasınız. Harcamalarınızı kontrol altına alırsanız, gelirlerinizdeki berekete siz bile şaşırabilirsiniz. Hafta başında ilişkiniz ile ilgili ani çıkışlardan sakınmanızı tavsiye ederiz. Sorunları hafta sonuna doğru daha duygusal ve romantik olduğunuz döneme ertelemenizi tavsiye ederiz.

AKREP

Sevgili Akrepler, 15 Şubat Parçalı Güneş tutulmasına eşlik edecek Yeni Ay anının yükseleni Akrep Burcunda olmuştu. Bu durumda bu dönemin etkilerini en yoğun hisseden burçlardan birisiniz. Aileniz bu haftada temel konunuz olacak gibi duruyor. Ailenizi, yuvanızı baştan şekillendirmek, tüm aklınızı ve sevginizi buraya aktarmak gündeminiz olacak gibi duruyor. Yuvanızda sizin dışınızdaki üyelerin yaralarını sarmaya çalışabilirsiniz. Hafta başında, çocuklarınıza veya sevdiğinize ani ve fevri tepki vermekten kaçınmanızı tavsiye ederiz. Sorunlar varsa da hafta sonuna doğru daha kolay çözülecek gibi duruyor.

YAY

Sevgili Yaylar, kuşlar kadar özgür seyahat etmek istediğiniz bir haftadasınız. Fakat sorumluluklarınız bunu yapmanıza engel olacak gibi duruyor. Kafanız çok karışık, her şeyi bolca düşündüğünüz bir dönemdesiniz. Özellikle maddi konular ile ilgili endişeleriniz artış gösterebilir. Güneş’in Balık Burcuna geçişi biraz teslim olmayı ve hayatı akışına bırakmanızı tavsiye ederiz.

Kardeşleriniz, çok yakın arkadaşlarınız ile ilgili konular gündeme gelebilir. Bu hafta kendinizi bu çok sevdiğiniz insanların problemlerini çözmeye adayabilirsiniz

OĞLAK

Sevgili Oğlaklar, biliyoruz ki en önem verdiğiniz konuların başında iş hayatınız geliyorJ İyi haber şu ki, bu haftada iş hayatınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dost meclislerinde huzur bulduğunuz bir haftadasınız. Kendinizle ilgili her konuyu fazlası ile düşündüğünüz, kaygılandığınız için keyif ve mutluluğu gerçekleşecek bazı gelişmelere bağlamış olabilirsiniz fakat hatırlatmalıyız ki, Satürn 2 yıl boyunca sizin burcunuzda kalacak ve hızla kararlarınızı alıp hayatınıza geçirmeye başlarsanız daha az süre mutsuz kalırsınız. Satürn okul müdürü gibidir, bulunduğu yere ciddiyet ve hatta biraz korku salsa da tek amacı vakti geldiğinde sizi mezun etmek ve hak ettiğiniz mutluluğu yakalamanızı sağlamaktır.

KOVA

Sevgili Kovalar hep söyledik yine söyleyeceğiz, bu yıl sizin yılınız olacak. Hayatın kendinizi başka bir açıdan görebilmenizi sağlayacağı, farkındalıklarınızın artacağı, kendinizle ilgili önemli keşiflerde bulunacağınız bir yıl sizi bekliyor. Aslında hayata dair ilk kararlarınız geçen yıl özellikle yaz döneminde başladı. Bu yıl yaşanacak tutulmalar ile bu konuya dair yenilikler olacaktır. Özellikle Güneş’in komşunuz olan Balık Burcuna geçişi ile hayatı biraz daha akışına bırakıp, yeni kararlar almadan önce biraz zamanın geçmesini bekleyebilirsiniz.

Bu hafta özellikle arkadaşlarınız ile ilgili bazı sorunlar oluşabilir. Hiç fark etmediğiniz duygularınız açığa çıkabilir. Arkadaş çevreniz ile ilgili yeni kararlar verebilirsiniz.

BALIK

Sevgili Balıklar, sizin döneminiz başladı. Güneş Balık Burcuna geçiş yaptı. Merkür, Venüs, Neptün, Şiron(Chiron) hepsi sizin burcunuzda ilerliyor. Bu da demektir ki, düşünceleriniz çok yoğun, ilişkilerinizde tam da olduğunuz gibi davranabiliyorsunuz, hayatı biraz sisli ve bulutlu görüyorsunuz ve yaralarınızı iyileştirmek için en iyi bildiğiniz şeyi yapıyor ve kendinizi suyun akışına bırakıyorsunuz.

Bu hafta özellikle iş hayatınız ve para kazanma metotlarınız ile ilgili aklınız karışık olabilir. Maddi kaynaklar ile ilgili duygularınızı yönetirken fevri tepkiler vermeden akli selim ile ilerlemeniz lehinize olacaktır.

NTV
 
Üst Alt