Burger King'de Başıma Gelen Olay - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burger King'de Başıma Gelen Olay

Cevap: Burger King'de Başıma Gelen Olay

Senin oraya gitmen onların yaptığından daha büyük bi hata.Çıkınca Starbucks'a da gittin mi bari ?

Allah aşkına şöyle yazılara deli oluyorum ya.Bırakın lütfen şu populist yaklaşımları.Siz yaşantınızda kim bilir hangi firmalara gittiniz,ne tarz ürünler tükettiniz bir bilsek... ya da geriye dönüp siz düşünseniz.Eğer en ufacık 1 tane bile birşey tüketmediyseniz eyvallah ama aksi taktirde bu konuda tek kelime etmek bile saçma olur.Eğer yok bu yabancı kuruluş, yok bu israil malı, yok bu amerikan malı dersek ohoo oo hiçbirşey yiyemeyiz o zaman.Kim bilir neler yiyoruz yazdığınız yazıya bakın.Ayrıca istediği yere gider insan birisine hesap vermek zorunda değilki.Yazıda kullandığınız kinayeli üslup bile gerçekten tuhaf...Kusura bakmayın biraz sert olabilir ancak yazınızı okuyunca bunu yazmak durumunda kaldım.Kırmak gibi bir düşüncem yok.Saygılar...

Yahu Burger King Almanya'da hic tutulmuyor nedense.

Türkiye'de ise neredeyse McDonalds'dan daha popüler?

Tamam, tartışma bitmiştir.

burger-king-in-mc-donalds-tan-iyi-olma-sevepleri_49686.jpg

Köfte ekmek , ekmek arası döner , pilav üstü kavurma-nohut gibi caaanımmm yemeklerimiz dururken gidip bunları yerseniz başınıza gelen herseye ohhhh iyi olmuş der geçerim :)

Ulan şu Burger King'in son zamanlarda hijyen(sizlik) haberleri iyice yayılmaya başladı,iyice soğudum Burger'dan.

Az önce steakhouse yedim, şansa da bu konuyu gördüm. Steakhouse candır.

Suç Burger King'de çalışan elemanlarda değil; onları hor gören, işçi haklarından bir haber yöneticilerdedir. Burger King kadar elemanlarını hayvan yerine koyan başka bir kuruluş yok.

Burger King'de suç yok. Tab Gıda yani Türkiye'nin Popeyes-Arby's-Burger King-Sbarro firmalarının distribütörü iyi değil. Neye el atsalar kurudu. En son Arby's aldılar, o firmada bozdu kendini. Daha doğrusu çalışanları çok kötü.

Üst Alt