Burger King'de Başıma Gelen Olay - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burger King'de Başıma Gelen Olay

Cevap: Burger King'de Başıma Gelen Olay

Yahu Burger King Almanya'da hic tutulmuyor nedense.

Türkiye'de ise neredeyse McDonalds'dan daha popüler?

Mc bazı kesimler tarafından yanlış sunumu yapıldıgı için(yok eti domuz eti vs sanki koca şirket hizmette kaliteyi düşürecek) türkiyede tutmuyor gibi görünüyor daha doğrusu tercih burgerdan yana kullanılıyor, birde şu var mesela burger turkiyeye yayılmış biçimde bunda mc donalds ın bayilik almanın ücretinin çok uçuk olması etkin, hem ulaşılabilirlik hemde ön yargılar burger kinge yaradı bence.

bazı arkadasların bahsettiği

Nfs burger turke gelince çanakkalede bir tane burger turk var heralde ondan bahsettiniz şube açıldı diye en kısa sürede onuda deneyeceğim. Açıkca söylemek gerekirse burger bakımından ve doyum açısından Mc bir numara benim için, ama çanakkaledeyken mecbur burger kinge gidiyorum maglum Mc yok.

Burda Burger King ile ilgili gerçekleri anlatmaya çalıştığımda, bir halt biliyormuşçasına Burger King avukatlığı yapan tiplerde okur umarım bu topiği. Targutay'ın hikayesi benim bildiklerime oranla solda sıfır kalır, onuda belirteyim. Burger King'den uzak durun. : )

Burda Burger King ile ilgili gerçekleri anlatmaya çalıştığımda, bir halt biliyormuşçasına Burger King avukatlığı yapan tiplerde okur umarım bu topiği. Targutay'ın hikayesi benim bildiklerime oranla solda sıfır kalır, onuda belirteyim. Burger King'den uzak durun. : )

Ben bütün kapitalist markalardan uzak duruyorum , en temizi :)

mcdonalds'ın menüleri rezalet, daha doğrusu hamburgerleri. Ekmekler bayat gelir, köfteler tadsızdır, hamburgerler elinizde parçalanır, tavuklu burgerlerin tavuğu, marketlerde satılan dandik donmuş ürünlerden daha kötüdür vs. Burger king ise hamburger ve lezzet konusunda kesinlikle kat kat daha iyidir mcdonalds'tan. Kola zaten içmiyorum, patateste çok önemli değil. Ama hem burger'ın hem de mcdonalds'ın en güzel ürünleri, 2 liraya falan satılan basit hamburgerleridir.

Beyler ne Mc ne Burger İstanbul'daysanız Carl's Jr'ı deneyin.Tek şubesi var Cevahir'de.Adamlar hem ayağınıza getiriyorlar hem hamburgerleri ve patatesleri muhteşem hem de içecekler sınırsız.Burger King kötüdür,Mc ondan biraz daha iyidir bence.Carls da fersah fersah öte ikisinden.

Mc den Double Mc Chicken alın. Sosları 25 kr. a Burgerdan alın keyfinize bakın.

Lezzet ise:

Burger - Burger King

Patates - McDonalds

Kola - McDonalds

Sos - Burger King

Tuz - Farketmez :D

Hizmet ve hijyen konusunda pek yorum yapamayacağım çünkü şubeden şubeye değişiyor.Ama BK lezzet farkıyla öndedir Mc'ten.Ancak her zaman 3. bir seçenek vardır diyerekten KFC diyorum :D

Sos olarak Mc iyice geliştirmiş kendini, ballı hardal fln efsane bence. Barbekü de baydı zaten her yerde olan bir sos. KFC hepsinden iyi ama onun da sos eksisi var, sadece ketçap-mayonez veriyor, o da tavuk ürünleriyle hiç iyi gitmiyor.

Üst Alt