Burger King'de Başıma Gelen Olay - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burger King'de Başıma Gelen Olay

Cevap: Burger King'de Başıma Gelen Olay

Gençler kebap ayrı, burger ayrı yapmayın. Kebap için hem hakkını veren bir yer hemde zaman olması gerekir. Yapılmasını beklemek, yavaş yavaş tadını çıkararak yemek en önemlisi yedikten sonra sindirmek... Ama burger öyle değil. Şahsen 6-7 dk. da büyük menüyü bitirip kalkıyorum, sigaramı içerken de sindirmiş oluyorum. Kebap vs. her zaman birinci sırada gelir. Bunu milliyetçiliğe dökmeye gerek yok. Yemek sonuçta, ne lezzetli geliyorsa insana. O yenir :)

Personel davranışı, firmaya mal etmemek lazım.Burger king gerek kampanya gerekse lezzet ve doyuruculuk olarak Mc Donalds'ın kat kat üstündedir.

SteakHouse bence Burger aleminin en lezzetli şeysidir, içinden çıkaracağım tek şek kaşardır gerisiyle on nümero. :D

Gençler kebap ayrı, burger ayrı yapmayın. Kebap için hem hakkını veren bir yer hemde zaman olması gerekir. Yapılmasını beklemek, yavaş yavaş tadını çıkararak yemek en önemlisi yedikten sonra sindirmek... Ama burger öyle değil. Şahsen 6-7 dk. da büyük menüyü bitirip kalkıyorum, sigaramı içerken de sindirmiş oluyorum. Kebap vs. her zaman birinci sırada gelir. Bunu milliyetçiliğe dökmeye gerek yok. Yemek sonuçta, ne lezzetli geliyorsa insana. O yenir :)

Sadece milliyetçilikle ters değil ki .Sosyalizme göre de ters. Ağır kapitalist markalar sonuçta Burger , Mc Donalds ve Cocacola.

En son ne zaman hamburger yedim hatırlamıyorum,patates kızartması canım çekmişti geçenlerde aldım bu arada, Hamburgercilerdeki en iyi ürün tatlılar.Tatlıları muhteşem yapıyorlar gerçekten gerçi hiçbiri künefenin eline su dökemez.Edirne tava ciğer+künefe yiyin doyduğunuzu hissedin.Yemek yediğimi hissetmiyorum hamburgerle.

Üst Alt