Burger King'de Başıma Gelen Olay | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Burger King'de Başıma Gelen Olay

Sizlerinde bilmesini isteyerek başlıyorum olayı anlatmaya Steakhouse burgeri övüp duruyorlardı bizde daha önce hiç yememiştik (ya da yediysem bile unutmuşumdur) herneyse 3 kişi gittik yiyelim bakalım neymiş bu steakhouse diye, ve tavsiyeler üzerine ballı hardallı sos, acılı sos isteyip içerisine mayonez ya da ketçap herhangi hiçbirşey koymamalarını söyledik, neyse siparişler hazır olunca aldık baktık ki koyma dediğimiz ne varsa koyulmuş, dedim arkadaşlara verin lan burgerleri götürecem niye 10 kere söyedigimiz seyi dinlemiyrlar diye, dediler düzgünce değiştirelim, tamam dedim kalktık gittik kasaya dedim buna herşeyi koymussunuz değiştir sunu diye tamam beyefendi hemen degistiriyoruz dedi 1 dakika filan geçmişti ki bizi mal yerine koyarak peçete ya da herhangi birşey ile o burgerin üzerindeki mayonezi filan silip aynısını tekrar verdiler baktım benim arkadaşlar yiyorlar dedim lan niye yiyonuz verin bu sefer harbiden dövüşelim zorla oturttular beni boşver ye diye neyse zorla oturup yedik ha burgerin hiçbi numarası yok yağlı sert bir burger steakhouse, sadece bilin istedim müşteriye resmen dangalak diyen bir firma.

Cevap: Burger King'de Başıma Gelen Olay

Emir arkadaşımız bir kere anlattı burada zaten, iyi biliyor bu firmaları. Bende gözlemlediğim kadarıyla söyleyim Burger King'den hijyen yüzünden yemiyorum artık. Zaten kola ve patatesi de rezalet. Sırf Burger içinde değmez. Mc Donalds hem müşteri hizmetleri, hem çalışanlarıyla çok çok önde.

Mayonezi silmeleri ayıpta , Steakhouse çok güzel bir burgerdir. Sen sevmemiş olabilirsin ancak ben şahsen çok seviyorum . Personel'in davranışlarını beğenmediyseniz Burger King'e şikayet edebilirsin.

Burger King'in şubesinden şubesine değişiyor bu hizmet. Bana Steakhouse'un içi bildiğin çiğ olarak gelmişti sinir bozucu birşey gerçekten. Ama sadece o şubede terslik yaşadım.

Emir arkadaşımız bir kere anlattı burada zaten, iyi biliyor bu firmaları. Bende gözlemlediğim kadarıyla söyleyim Burger King'den hijyen yüzünden yemiyorum artık. Zaten kola ve patatesi de rezalet. Sırf Burger içinde değmez. Mc Donalds hem müşteri hizmetleri, hem çalışanlarıyla çok çok önde.

Burger'in patetesi bence on numaradır . Çokta güzel geliyor nedense . MC beni doyurmuyor :)

Senin oraya gitmen onların yaptığından daha büyük bi hata.Çıkınca Starbucks'a da gittin mi bari ?

Aynen daha sonra Burger King'de çalışan birkaç arkadaşım oldu, o gün bugundür yemiyorum Burger King'den :)

Abi Steakhouse'dan bir takım şeyleri niye çıkartmaya çalışıyorsunuz ki.

O öyle güzel. :)

Benim tek geçtiğim bir üründür kendisi Fast Food camiasında.

Mayonezi silmeleri ayıpta , Steakhouse çok güzel bir burgerdir. Sen sevmemiş olabilirsin ancak ben şahsen çok seviyorum . Personel'in davranışlarını beğenmediyseniz Burger King'e şikayet edebilirsin.

Ettim arkadaşım yanlış şubeye aktarılmış şikayetim o ayrı bir konu :eek: , steakhouse gelince duyumlarıma göre burger king giderek bozuyormuş burgerlerini belki benim yediğim de kötü yapılmışlarından birine denk gelmiştir

İkisi de beş para etmez birbirinden beter Carls Jr. ı dene daha bir şubesi var ama yayılacak hizmetten lezzetine kadar herşey gayet iyi içecek de sınırsız :)

Bir yılı aşkın bir süredir, fast-food yememenin huzurunu yaşıyorum. Tavsiye ederim.

Üst Alt