Bursa GSStore Açıldı !


B_13980_B_8791_B_.jpgDuyuru: Bursa GSStore Açılıyor18 Temmuz 2012 Çarşamba günü saat 17.00’da Bursa GSStore açılıyor!Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Sayın Adnan Öztürk ve Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş Genel Müdürü Sayın Nurettin Kantarelli’nin katılımıyla gerçekleşecek bu büyük açılış organizasyonumuza tüm taraftarlarımızı bekliyoruz.Bursa GSStore

Cumhuriyet Mah. FSM Bulvarı

Sedef Apt. no:47 / A-1

Nilüfer / BURSA
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore Açılıyorçok şükür açılıyor tekrardan.

1 adet store vardı Bursa'da. Carrefour AVM de ancak kapanmıştı. Şimdi açılcak olan yer çok hareketli ve Bursa'nın yeni merkezi olarak görülüyor.

gerçekten çok sevindim.
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore Açılıyorİzmir'de var bir tane store ama yetersiz anadolu'da olmayan yerlere açıldıktan sonra izmir'e ikincisi şart.
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore AçılıyorAvmye açmalıydılar, bursasporlu çapulcular taşlayacaklarmış güya bugün. Bunu engellemek zor.
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore Açılıyorİşte buuuuuuuuuuu :yoji: Bursa'da yaşayan çok yakın akrabağım vardı, artyk istediğim şeyi aldırabilirim.
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore AçılıyorKantarelli nin gelmesinden sonra ciddi bir değişime girdi,iş olmasaydı gidecektim açılışa ama malesef.

En yakın zamanda gidip alışverişimi yapacağım.
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore AçılıyorÇok uzak şehir merkezine.Kent meydanına falan açılsaydı daha mantıklı ve iyi olurdu herkes için.
 
Cevap: Duyuru: Bursa GSStore AçılıyorEski Rentıp 'ın karşılarında kalıyormuş.Uğradım kapalıydı, akşama açılacaktır.bbe0aBursa_GS_Store.jpg
 
Üst Alt