Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancası


Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancasımehmet batdalı,serkan kurtuluşu ,aydın yılmazı,ayhanı,sarpı verelim . yemin ederim ki aydın ve serkan sürekli oynarsa parlar. bizde daha olmaz. daha nerde şans bulacaklar?onlarda gitsinler kendini gösterip hayatlarına devam etsinler !
 
Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancasıVolkan Şen'i alsak iyi olur.Fatih Terim onu Okan Buruk gibi kullanmaya çalışacaktır.Adam boğa gibi koşuyor da faydalı olur.
 
Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancasıoptimum fiyata almaya kalkinca hep yaya kaliyoruz ,buyuk kazik yemeden biraz da fazla verilerek gereken transferler yapilsin ,ucuz adamlar pesinde kosarken ne gelirlerden olduk :b5:
 
Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancası2sine de gerek var..Yerli kalitemizin yerlerde süründüğü bir kadromuz varken gereksiz demek saçmalık olur..Fener nasıl topluyosa adamları bizde toplamalıyız kalburüstü yerlileri..
 
Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancasımehmet batdalı,serkan kurtuluşu ,aydın yılmazı,ayhanı,sarpı verelim . yemin ederim ki aydın ve serkan sürekli oynarsa parlar. bizde daha olmaz. daha nerde şans bulacaklar?onlarda gitsinler kendini gösterip hayatlarına devam etsinler !Biz vermesine verelim de Bursa gerizekalı mı niye alsın bunları ? :)
 
Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancasıSağ açıkta Volkan Şen şart Kazım'da yedeği olur.Forvette de yerli olarak rotasyonda oyuncuya ihtiyaç var.Kısacası ikisi de gereklidir.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt