Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancası

Cevap: Bursa'nın yıldızlarına G.Saray kancası

mehmet batdalı,serkan kurtuluşu ,aydın yılmazı,ayhanı,sarpı verelim . yemin ederim ki aydın ve serkan sürekli oynarsa parlar. bizde daha olmaz. daha nerde şans bulacaklar?onlarda gitsinler kendini gösterip hayatlarına devam etsinler !

Volkan Şen'i alsak iyi olur.Fatih Terim onu Okan Buruk gibi kullanmaya çalışacaktır.Adam boğa gibi koşuyor da faydalı olur.

optimum fiyata almaya kalkinca hep yaya kaliyoruz ,buyuk kazik yemeden biraz da fazla verilerek gereken transferler yapilsin ,ucuz adamlar pesinde kosarken ne gelirlerden olduk :b5:

2sine de gerek var..Yerli kalitemizin yerlerde süründüğü bir kadromuz varken gereksiz demek saçmalık olur..Fener nasıl topluyosa adamları bizde toplamalıyız kalburüstü yerlileri..

mehmet batdalı,serkan kurtuluşu ,aydın yılmazı,ayhanı,sarpı verelim . yemin ederim ki aydın ve serkan sürekli oynarsa parlar. bizde daha olmaz. daha nerde şans bulacaklar?onlarda gitsinler kendini gösterip hayatlarına devam etsinler !

Biz vermesine verelim de Bursa gerizekalı mı niye alsın bunları ? :)

Sağ açıkta Volkan Şen şart Kazım'da yedeği olur.Forvette de yerli olarak rotasyonda oyuncuya ihtiyaç var.Kısacası ikisi de gereklidir.

Bugünün sorusu Kazım mı? Volkan mı?

Ben ikisi arasında düşündüm Volkan diyorum.

Üst Alt