Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı tutuklandı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı tutuklandı

Cevap: Son Dakika | Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı tutuklandı

En azından bir sonraki duruşmaya kadar çıkamaz (o da muhtemelen bir kaç ay sürer), bazı arkadaşlar üç gün sonra çıkar demiş de; o bakımdan diyorum. :)

Bu sene tüm İbrahim lere bir şeyler oluyor.

Önce İbrahim Üzülmez, sonra İbrahim Tatlıses şimdide İbrahim Yazıcı.

Sıra kimde ?

Kulubu babasinin mali gibi goren mentalitesi 1980'li yillardan kalma yonetici..

Ligtv muhabiri: Sercan'in transfer dedikodulari hakkinda neler soylemek istersiniz?

Yazici: "Satmiyorum kardesim, Satmiyorum!!"

Üzücü durum. Bursalılara geçmiş olsun.

Cevap: Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı tutuklandı

Bursanın bu sene işi zor Saglam'dan istifa kararı bekliyorum. Böyle bir kaos ortamında transferde yapamazlar

"Bu insanlar suç işlemiş olamaz,yargı doğruyu bulucaktır" ertuğrul sağlam...:eek:

Sanane "Ertuğrul Sağlam" sanane! sen futbol takımı ile ilgilen. Bırak bu işi savcılar yapsın. Ayrıca bu yaptığı suç sayılmalı ve kendisi de ifade vermeli. Medyayı kullanarak baskı yapıyor resmen.

Ertuğrul sağlamın ceza alması lazım,henüz sonuçlanmamış dava hakkında hakimleri etkileyecek saçma salak açıklamalar yapıyor.Sanane be adam.

Beyler direk benim yazdığım gibi söylemedi ama özeti buydu.Belirtiyimde adama giydirirken onuda düşünün:D

Yazıcı hapisten çıksa ertuğrul kalsa bile BURSA bitmiştir. Artık tarihte göztepe gibi yerini almasını bekliyorum. Bu sene 7-10. olurlar seneye düşmeye oynar. 3 sene içinde de düşer.

Adamlar CL ye girdi, şampiyon oldu bir sürü para aldı, ama bir tane adam gibi transfer yapmadılar, bu paralar nereye gitti acaba

Üst Alt