Bursaspor hükmen mağlup ilan edildi!


Bursaspor-Besiktas macinda yasanan olaylarla ilgili TFF kararini acikladiAlinan kararlara göre;Bursaspor'un 3-0 hükmen mağlubiyetine,* Bursaspor'un 5 maç tarafsız sahada ve seyircisiz oynamasına,* Bursaspor'un bu hafta Kasımpaşaspor ile İstanbul'da oynayacağı karşılaşmaya tedbir amaçlı Bursaspor taraftarının alınmamasına,* Bursaspor'un, ayrıca 3 deplasmana da seyirci götürmemesine karar verildi.
 
Cevap: Bursaspor hükmen maglup edildi5 maç tarafsız ve hükmen mağlubiyet cezası verildi. Seyircisiz de verilmesi gerekirdi.İyi denilebilir bu cezalara.
 
Cevap: Bursaspor hükmen maglup edildiİbrahim Yazıcı: Bursa bu cezayı haketmedi. Çok çok çok ağır bir ceza..Şaka mı yapıyor? :)
 
Cevap: Bursaspor hükmen maglup edildiAz bile, bursa başkanı da olayları görmezden gelmek lazım gibi bir şaçmalık zırvalamıştı ilk gün
 
Cevap: Bursaspor hükmen maglup edildiHÜKMEN MAĞLUBİYET SAÇMA OLMUŞ BENCE....o zamannn fb 2 dk. şampiyon olupta stadı yaktıysa küme düşürceklerdi...
 
Cevap: Bursaspor hükmen maglup edildiBu tamamen devletin acizliğidir..

adam çekmiş göstere göstere bıçağı polisin üzerine doğru gidiyor,ondan sonra tekrar rahat rahat arkasına bakmadan gidiyor..

Yahu bursaya ve x klübe 10 maç ceza versen ne olacak..Gerçekler gene hasır altı edilecek..polise çok ciddi yetkiler verilecek..bunun başka bir çözümü yok.Hatta özel olarak sadece spor güvenliği için polisler yetiştirilecek...Bu arada bu fenere geçen sene son maçtan sonra çıkan olaylardan ne ceza verildi...ilk devrede beşiktaş bursa maçında neden 2 şer maç ceza aldılar..Neden orada büyük cezalar verilmedi..Şimdi ntvspora bağlantı yapıyorlar,,tabi hepsi fenerli federasyonu alkışlıyorlar,,yok gelmiş geçmiş en adaletli federasyonuymuş..
 
Üst Alt