Bursaspor Maçında Sarı Formalarımızla Sahadayız


2e023sariforma.JPG
Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Sarı Forma SürpriziAbi bu sene parçalıdan soğuttular. Parçalının bir anlamı vardı. Sadece özel maçlarda avrupa maçlarında giyilmeli bence. Ayrıca siyah formamızda yokmu bizim neden hiç kullanılmaz anlamıyorum.
 
Cevap: Sarı Forma SürpriziKeske Home maclarında sarı,Away maclarında siyah,önemli maclardada parcalı giysek bence cok güzel olur.
 
Cevap: Sarı Forma SürpriziYıllar sonra ilk defa sarı forma ha , sanırım Manu deplasmanında sarı giymiştik. 3-3 biten maçta
 
Cevap: Sarı Forma Sürpriziher maça şu formayla çıkalım razıyım :D çok severim sarı formayı Fifa da her zaman sarı forma yapardım takıma :D
 
Cevap: Sarı Forma SürpriziSiyah forma UEFA CL maclarimizda cok ugurlu gelmisti.. Marshall Sponsorumuzla..muthis ugurlu formaydi.. bu siyah formayi niye giymiyoruz hic anlamiyorum..
 
Cevap: Sarı Forma SürpriziGS Storenin kendi sayfasinda 39,60€ gösteriyor GS Storenin avrupa sayfasinda 49,99€ yaziyor. :)GS Store sayfasinda Avrupaya posta parasi ne kadar oldugunu nerden ögrenebilirim? GS Store avrupa sayfasinda 20€ posta parasi.
 
Üst Alt