Bursaspor, Paul Le Guen ile Prensipte Anlaştı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bursaspor, Paul Le Guen ile Prensipte Anlaştı!

5ca29.jpg

Teknik direktör arayışlarını sürdüren Bursaspor'un, son olarak Nijerya Milli Takımı'nı çalıştıran Fransız teknik adam Paul Le Guen ile prensipte anlaştığı bildirildi.

Bir süredir görüşülen Azerbaycan Milli Takımı Teknik Direktörü Robert Prosinecki ile anlaşamayan yeşil-beyazlı yönetim, Fransız teknik adam Paul Le Guen ile irtibata geçti.

Yapılan görüşmeler sonucu Paul Le Guen ile prensipte anlaşılırken, deneyimli teknik adamın sözleşmeyle ilgili detayları görüşmek üzere Bursa'ya davet edildiği belirtildi.

Paul Le Guen'in birkaç gün içinde Bursa'ya geleceği kaydedildi.

beIN SPORTS

ewt transfer bakimindan iyi bir tercih ama kulup takimi kariyeri pekde parlak degil zaten en son 75te fln kulup takimi calistirmis

Goal Türkiye‏ @GoalTurkiye
? Bursaspor'un anlaşmaya vardığı Fransız teknik adam Paul Le Guen, helikopterle şehre getirildi.

DC280JSXsAE6Yhi.jpg

Amma buyuk hoca getirdiler ha oyle boyle degil (!@)

Sanki Mourinho geldi de oyle bir goruntu var.

hamzaya 1000 turlu laf edip yerine getirdikleri tirt td gideli 2 ay oluyor daha hala td bulabilmis degiller. sucu harzoya atar b ihtimal mal baskanlari

Bursa taraftarı kadar takımına zarar veren bir taraftar yoktur.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hücum tarzını seven bir hoca olduğunu okumuştum bir röportajında.Bursa için başarı kıstasınız nedir bilemem ama iyi işler bekliyorum

Paul Le Guen ile yollarını ayırmayı düşünen Bursaspor yönetimi, Yılmaz Vural ve Safet Susic'in kapısını çalacak. (İHA)

Üst Alt