Bursaspor, Sinan Gümüş'e Talip Oldu!


sinangumus.jpg

Gelecek sezon Mutlu Topçu ile yollarını ayırması beklenen Bursaspor, iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarına erken başladı. Fanatik’in haberine göre yeşil-beyazlılar bu doğrultuda Galatasaray’da forma giyen Sinan Gümüş’e kanca attı.


Sarı-kırmızılılarda fazla forma şansı bulamayan genç oyuncuyu sezon bitmeden erken davranarak anlaşma sağlamak isteyen başkan Ali Ay’ın kozu 23 yaşındaki futbolcunun da takımdan ayrılmak istemesi.

Bursaspor’da ayrıca savunma bölgesine de takviye düşünülüyor. Sözleşmesi bitecek olan Sivok’un takımdan ayrılması, İsmail Konuk’un da beklentilerin altında kalması yüzünden takviye yapmayı düşünen yeşil-beyazlılar, daha önce Sivasspor forması da giyen Manuel Da Costa ile ilgileniyor. Faslı oyuncunun da sözleşmesi sezon sonunda bitiyor.

Gamaspor
 
Defolsun gitsin, o kadar destek ciktik bir gram bile olsa karsiligini vermedi yatmayi tercih etti. Tembel herif ne halt yiyorsan ye bundan sonra.
 
1 sezon kiralanmalı.Bursa'da 11'de olacağının kesin garantisini vermeli aksi takdirde İspanya'da kesin oynayacağı bir takıma yollamalıyız.
 
Üst Alt