Bursasporlu Futbolculara Bıçaklı Saldırı!


bursasporlu_futbolculara_bicakli_saldiri_1487976789_8871.jpg

Bir grup Bursaspor taraftarı, takım otobüsünü İstanbul'dan dönüş yolunda durdurarak bıçak ve sopalarla futbolculara saldırdı.

Osmangazi Köprüsü çıkışında takım otobüsünün gişelerde durmasını fırsat bilen bir grup taraftar, araçlarından inerek takım otobüsünün içerisine girdi. Ellerinde bıçak ve sopalarla otobüse giren taraftarlar, futbolculara saldırmaya başladı. Takımın bazı futbolcularının darp edildiği olayda, milli kaleci Harun Tekin'in de yüzünde morlukların olduğu bildirildi.

Futbolcular ve kulüp personeli tarafından güçlükle otobüsten çıkarılan taraftarlar, jandarma ekipleri tarafından gözaltına alını. Tüm futbolcular, saldırgan taraftarlardan şikayetçi oldu.

İHA
 
Bu nası gerzekliktir ya. Bunun bi sonraki evresi maç esnasında adam bıçaklamadır. O da olursa geçmişler olsun bittik demektir.
 
bu tip görüntüler barbarlıktan başka bir şey değil. Tepki göstereceksen medeni şekilde tesiste pankartla,tezahuratla gösterirsin. Üstelik bunun olmasını da destekliyorum.

Baskı olmadığında futbolcu kendini salıyor. Medeni şekilde sonuna kadar, en yaratıcı şekilde tepki gösterilmeli. Taşlı,Sopalı,Bıçaklı tepki mi olur ya? Hangi devirdeyiz..
 
Icerik olarak tam anlayamadim yazidan ama anlayanlar cevap verebilirse sevinirim , hakli olarak mi bicakli saldiri yapmislar ?
 
Üst Alt