Buse Terim Olay Yarattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Buse Terim Olay Yarattı!

Fatih Terim'in küçük kızı Buse Terim, Fenerbahçe'ye gönderme yapan bir twitter mesajı gönderince, sanal dünya adeta birbirine girdi!

fatihbuseterim.jpg

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim'in, Fenerbahçe ile ilgili bir twitter mesajı adeta olay yarattı. Sivasspor maçında Necati Ateş'in attığı gollere gönderme yapıp, iki hafta sonra oynanacak Fenerbahçe derbisini hatırlatan Buse Terim, "Fenerbahçe'nin ateşi çıkacak..." diye yazdı.

Ancak bu tweet adeta deprem etkisi yarattı ve Fenerbahçeli taraftarlar ayaklandı. Twitter'da en çok konuşulan olay haline gelen sözün ardından, Buse Terim'e tepkiler çığ gibi büyüdü. Bunun üzerine Terim gönderisini sildi ancak tartışma bitmedi.

Sarı - lacivertli taraftarlar Buse Terim hakkında bir "hastag" oluşturarak yanıt verdi ve bu hastag dünya çapında Trend Topic haline geldi. Fenerbahçeli bazı taraftarlardan da tepki gören bu hastag, Twitter merkez ofisi tarafından kaldırıldığı öne sürüldü.

Buse Terim için Galatasaraylı taraftarlar da attıkları tweetlerle destek mesajları verirken, Volkan Demirel'e yapılan göndermelerle tartışma daha da alevlenerek büyüdü. Bu arada #FenerbahceTaraftarınıKınıyorum hastagi ve Buse Terim ismi de Türkiye'nin TT listesine girdi.

Buse Terim olay yarattı! - Futbol - Ajansspor.com

Cevap: Buse Terim olay yarattı!

birde cogunlukla bayanlar küfretmiş gülermisin aglarmısın. feneri ateş bastı lafında ne gibi bir hakaret var anlamadım.

Sanki kendi taraftarları hiç Galatasaray' a laf etmiyorlar. Hemde Buse Terim ne küfür etmiş ne ekstra birşey demiş. Gazetelerde çıkacak olan manşetlerden birini yazmış kızcağız :) Tabi fener taraftarının birtaraflarını korkudan gerçekten ateş sardığı için bunca laf etmişlerdir. :)

Şeref Aydın' ın çabaları sayesinde hastagı başlatanların Twitter hesapları Galatasaray taraftarları tarafından spam olarak bildirilerek kapattırıldı.

Küfür edenlerin çoğu bayanmış. Geçmişte Galatasaraylı erkeklerle nasıl bir mazileri olduysa halen acı acı bağırıyorlar.

Cevap: Buse Terim Olay Yarattı!

kendi yoneticileri sike kardeslikleri olan genclere sikeyle 6 atinca bu birilerine hazirlikmi yoksa? diyo

bizim taraftarlar atesi cikacak deyince (bayan ustelik) auuuuuuuwwww

Ne demek bu? Anlamadım. Şeref Aydın naapmış?

Kısaca;

Bu hastagı başlatan kişilerin twitter hesaplarını, kendi hesabından takipçilerine bildirdi.

Şeref Aydın' ı takip edenler de bunları Twitter' a şikayet etti.

Pek çok insan şikayet ettiği için sonucunda çoğunluğunun hesabını Twitter kapattı.

Var ya şimdi bir daha düşündüm, Şeref Aydın hakikaten çok iyi bi iş başarmış. Peki o insanlar bir daha aynı hesabı açamayacaklar mı? Yeni bir hesap açmak zorunda mı kalacaklar. Eğer öyleyse Şeref Aydın'ı Buse'nin kahramanı ilan ediyorum :)

O Trend'in bu kadar gundemde kalmasi ve dunya capinda olmasinin nedeni bu Trend'e tepki gosterenlerin de usenmeden o Trend'i yazmalaridir. Ulan gerizekalilar, hem tepki veriyorsunuz hemde hala o trend'i yaziyorsunuz, hayatimda boyle gerizekali bir toplum gormedim arkadas. Yok yani o trend'i yazacaginiza 'Buse Terim hakkinda ki Trend'i kiniyorum' yazsaniz o trend bu kadar gundemde kalmazdi.

Yalnız Şeref Aydın'ı da şikayet edebilirler. Bir çok Fenerli de Şeref Aydın'ı şikayet edebilir sonuçta. Neyse :)

O Trend'in bu kadar gundemde kalmasi ve dunya capinda olmasinin nedeni bu Trend'e tepki gosterenlerin de usenmeden o Trend'i yazmalaridir. Ulan gerizekalilar, hem tepki veriyorsunuz hemde hala o trend'i yaziyorsunuz, hayatimda boyle gerizekali bir toplum gormedim arkadas. Yok yani o trend'i yazacaginiza 'Buse Terim hakkinda ki Trend'i kiniyorum' yazsaniz o trend bu kadar gundemde kalmazdi.

Evet ya, malesef böyle gerizekalılar dün akşam oldukça fazlaydı. :)

Var ya şimdi bir daha düşündüm, Şeref Aydın hakikaten çok iyi bi iş başarmış. Peki o insanlar bir daha aynı hesabı açamayacaklar mı? Yeni bir hesap açmak zorunda mı kalacaklar. Eğer öyleyse Şeref Aydın'ı Buse'nin kahramanı ilan ediyorum :)

Yeni bir hesap acmak zorundalar, aslinda bunlari IP'den banlamak gerekir. Twitter kurucularin bu olaya el atmasi lazim, IP'lerden banladigin an bi b.k yapamazlar.

Seref beyden sonra bende o trend'e girdim, kimler katildiysa spamledim ve bildirdim de, umarim ise yaramistir.

Üst Alt