Büyük Galatasaray Boykotu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Boykotu

Siyasetin kuklası, Rive ve Florya'yı siyasete peşkeş çekmek için, 2 sezon BJK şampiyonluğuna bilerek göz yuman ve 2 sene Galatasaray'ı sportif açıdan sabote edip dibe çekmeye söz vermiş olan Dursun'un defolup gitmesi için artık kenetlenmemiz gerekiyor.

Dursun Özbek denen siyasetin kuklası gidene kadar gerçek Galatasaray taraftarının yapması gerekenler basit ve bellidir.

1) Yeni sezon için kesinlikle kombine bilet alınmayacak, sezon başlayınca stadlara gidilmeyecek.

2) Yayıncı kuruluş kullanılmayacak, yeni üyelik alınmayacak, taahhütü olmayanlar hemen aboneliklerini sonlandıracaklar. En azından LİG paketi kullanmayacaklar.

3) GS Kart, GS banka kartları, GS Passolig kartları gibi tüm taraftar kartları kırılıp atılacak ve kullanılmayacak. İlla banka kartı lazımsa bankayı arayıp ben GS olmayan normal düz kart istiyorum denilecek.

4) GS Mobile hattı kullananlar acilen gidip değiştirecek, numara değiştirmeye gerek yok, sade Türk Telekom hatlı olabilirsiniz.

5) GS Twitter, GS Facebook, GS Instagram hesaplarını takip ediyorsanız derhal takipleri geri çekin, takip edenlere engel olun.

6) Galatasaray dergisi, Galatasaray bardağı, Galatasaray nevresimi Galatasaray bilekliği vs... gibi dergici, billuriyeci, avm veya kitap evlerinde satılan lisanslı Galatasaray ürünlerini kesinlikle almayın ve aldırmayın.

7) GS Store'den kesinlikle alışveriş yapılmayacak, bir adet sakız dahi alınmayacak ve GS Store'lere girilmeyecek. Hatta AVM'ler de gezerken GS Store'de müşteri görürseniz demokratik hakkınız olarak; ''Merhaba; Dursun Özbek gitmeden gerçekten vicdanınız rahat olarak buradan alışveriş yapacak mısınız'' tarzında sorular da yöneltilebilir.

Bu işlemleri katı bir şekilde uygulayan Galatasaray taraftarı 3-4 ay içinde Dursun'u siktir eder. Gün bugün, inanma günü. Bari spor da onur ve gururumuz olsun da şu canlıyı def edelim.

Bende gitmesini canlı gönülden desteklesemde yazılan boykot önerilerin dursunun ipini çekmeyeceğini asla inanmıyorum. Hadi etki olsa bile ancak belki uzun vaadeli olacak ki heriflerin süresi seneye zaten bitiyor. Eee sonra ne olacak ? Boykotunuz Galatasaray ve yönetim ve başkanı ancak etkileyecek dursunda otelerinde boş bardağından sevkini sürdürecek pis pis sırıtırak.

TT Ali Sami Yen ARENA !!!

Boykotla filan gidecek herif değil Dursun onda nerde o şeref

Ne zamanki tepedekilerin Dursun'la işi biter o zaman saniyesinde harcarlar Dursun'u ...

Galatasarayi bit gram düsünmedigi icin gitmez. Taraftarin glndermeye gücü yetmiyecek kisiliksiz onursuzun tekidir. Taraftar ancak maclarda buna küfrederek tepkisini verir. gerci dursun ona bile yarabbi sükür diyecek kani bozukun teki

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Daha öncede yazdığım gibi 10-15 taraftar toplanıp pankarta ya secim ya ölüm yazarak aclık grevine başlayacak. Bunun altından ne dursun kalka bilir nede kongre üyeleri. Başka türlü bunlar mayısdan önce hiç bir şekilde secime girmez. Radikal olay olur tabiki ve bunu yapa bilecek taraftarda bulmak zor. Küfürmüş bilmem alışveriş boykotmuş fasa fiso bu 1 senelik kalmış görev süresinde.

Daha öncede yazdığım gibi 10-15 taraftar toplanıp pankarta ya secim ya ölüm yazarak aclık grevine başlayacak. Bunun altından ne dursun kalka bilir nede kongre üyeleri. Başka türlü bunlar mayısdan önce hiç bir şekilde secime girmez. Radikal olay olur tabiki ve bunu yapa bilecek taraftarda bulmak zor. Küfürmüş bilmem alışveriş boykotmuş fasa fiso bu 1 senelik kalmış görev süresinde.

dursuna ne ki yahu aclik grevi yapanlar

yapmasinlar der gecer , boyle zorlamalarla olmaz bu is bin kere soyledim hala tonla alternatif yaziliyor , Gs yonetimleri seyirci iradesini hic bir kosulda kaale almazlar

yapmasinlar der gecer , boyle zorlamalarla olmaz bu is bin kere soyledim hala tonla alternatif yaziliyor , Gs yonetimleri seyirci iradesini hic bir kosulda kaale almazlar
Yok daha neler. 3- 5 gün sonra yapılsın ve medjanında ilgisi ceksin bak neler oluyor. Okadar basit konu değil. Birisi hop gitti diyelim. Sana göre öldüyse öldümü diyecekler ? Medja ilgisi cektiği an istifalar peş peşe gelir yöneticilerden.
Camiada asarlar adamı istifa veya secime gidilmediği taktirde bu durumda.
Bu tür protestonun altından kalka bilecek tek rte vardır belkide.

Yok daha neler. 3- 5 gün sonra yapılsın ve medjanında ilgisi ceksin bak neler oluyor. Okadar basit konu değil. Birisi hop gitti diyelim. Sana göre öldüyse öldümü diyecekler ? Medja ilgisi cektiği an istifalar peş peşe gelir yöneticilerden.
Camiada asarlar adamı istifa veya secime gidilmediği taktirde bu durumda.
Bu tür protestonun altından kalka bilecek tek rte vardır belkide.

kardesim o zaman herkes her istedigi is olmayinca bu yola basvursun

ornegin tonla GS nin durumundan cok daha fazla insani ilgilendiren kanun yonetmelik haksizliklar oluyor

o zaman herkes taksimde otursun greve , her dedikleri kabul edilsin

su gune kadar yorumlarini hakkaten begeniyordum, insallah cizgini bozmazsin , bu bir kotu surprizdir :)

ornegin tonla GS nin durumundan cok daha fazla insani ilgilendiren kanun yonetmelik haksizliklar oluyor

su gune kadar yorumlarini hakkaten begeniyordum, insallah cizgini bozmazsin , bu bir kotu surprizdir :)
Galatasaray spor kulüp ile hukumetin iş alanıyla bir tutamazsın ki. Protesto yöntemi radikal olduğunu inkar etmiyorum ve spor tarihinde galiba ilk olur ama istenilen sonucuda, yani erken secimi, net şekilde getirir. Sozial topluma sorumluğu yüksek olan kurum bunun altından kalkması imkansdır. Ne diyecekler ölsünler başkanlık koltuk daha mı önemli diyecekler tüm ksmoyunun ve dünya basının önünde? Ha dersin yok bu tarz protesto yöntemide fazla olur saygı duyarım tabiki de. En önemlisi bu protestoya dik durarak bir şey olduğunda Galatasaray adasını değil liseyi yıkarlar adamın başını vallahi. Adnan polatan beter yaparlar adamı orda taraftara bir şey olursa. Organize şekilde hepsi metin oktaylı forma giydirir güzelce duygulu dolu metin hazırlarsın güzel türkçeyle. Okursun sonra otur floryanın önünde 10-15 kişi ile. Hiç birinide bir şey olmaz zaten büyük ihtimalde. Fazla sürmez erken seçim kararı çıkar zaten. İstemeseler gibi ağır abilerimiz milati kararla indirirler onları ordan oluşan bu rezilikten dolayı.

Ya marjinal olmaya çalışıyorsun, ya bizi trollüyorsun ya da süper cahil bir adamsın 4. seçenek yok.

Kimse Dursun gitsin diye ölüm orucu veya açlık grevi yapmaz ama olur da manyağın biri yaparsa görürsün neler olacağını. Google'a gir hunger strike yaz da az bir şey öğren. Dursun'a neymiş açlık grevi yapanlar... Tövbe tövbe...

Kusura bakmayın ama oldukça boş bir yorum. Toplumsal reflekslerin bu ülkede bu kadar bastırılması demek işe yaramayacağı anlamına gelmez.

Şunu desen anlarım futbol için bu kadar organize olup uğraşamaya değmez ancak bu enerji doğru biçimde harcanırsa sistemi de değiştirebilir. Ama yok, sizin genelleyici uslubunuz ile o grev vesaire tarzı haklara bakış açınız karşımda büyük bir lümpen var dedirtiyor çoğu zaman.

Son olarak hak verilmez alınır diyorum. Hangi mesele olursa olsun bu kafa ile yaklaşsaydı insan oğlu, hala hayvandan farksız temel içgüdüleri ile hareket eden varlıklar olurdu.

Herkes gerçek taraftar olsa ve onur-şeref kavramlarını bilse, Dursun yönetiminde ki GS 1TL para kazanamaz hale geldiğinde, o yönetim-divan-kongre şeytan üçlüsü, bebek bezi reklamlarında ki gibi altlarına sıçarlar.

Ama bunu yapabilecek potansiyel taraftar yok.

Çünkü bu ülkede kabullenme ve alışılmış çaresizlik psikolojileri var, 15 senedir siyasette gördüğümüz gibi aynı her sektörde.

Baskanlik dernekler kanununa gore uygun sekilde kazanilmis bir haktir . Dursunu hic birimiz begenmiyor istemiyoruz , imza istediler verdik . Kendi istifa edebilir, yonetimi istifalarla eksilebilir .tuzukte baska yollar varsa kullanilabilir

bunlar olmadigi takdirde baskanliginin bitecegi tarih bellidir

her isin bir yolu yordami var , surekli illegal anlamsiz ve hatta marjinal yontemler one suruyorsunuz , tamam caresizlikten kabul ediyorum ama sonra buna ben mantikli yaklasim gosterince lumpen ayrimci tepeden bakan oluyorum

burasi en nihayetinde bir dernek . Dernek uyeleri secmis bu kisiyi , suresi bitince gidecek veya tekrar aday olacak . Bu kadar basit bir mevzuyu nerelere getiriyorsunuz , ben mi marjinalim siz mi anlamadim valla

Herkes gerçek taraftar olsa ve onur-şeref kavramlarını bilse, Dursun yönetiminde ki GS 1TL para kazanamaz hale geldiğinde, o yönetim-divan-kongre şeytan üçlüsü, bebek bezi reklamlarında ki gibi altlarına sıçarlar.

Ama bunu yapabilecek potansiyel taraftar yok.

Çünkü bu ülkede kabullenme ve alışılmış çaresizlik psikolojileri var, 15 senedir siyasette gördüğümüz gibi aynı her sektörde.

E tamam ben bu tesbite karsit bir sey soylemiyorum ki , evet var

Üst Alt