Büyük Galatasaray Taraftarı; Hürriyet ALMA, ALDIRMA !


Ercan Saatçi'nin Hürriyet Gazetesi Spor Müdürlğü görevine getirileceği yönündeki duyum üzerine harekete geçen Facebook'taki Galatasarayfanpage üyeleri, Hürriyet'i mail bombardımanına tuttu.Gazete yetkilililerinin geri adım atmasını talep eden taraftarın attığı mail şöyle...Sayın Hürriyet Gazetesi YetkilisiAçıkça rengini belli eden ve her yazısında Galatasaray düşmanlığı yaparak ülkemizde holiganizme çanak tutan Ercan Saatçi' yi Hürriyet gibi büyük bir gazetede Spor Müdürü olarak görmek istemiyoruz!Kendisinin yapacağı ve yaptıracağı spor haberlerinde her zaman taraflı yayınlar yapacağına inanıyoruz. Ercan Saatçi' yi samimi bulmuyoruz ve objektif olacağına inanmıyoruz.Hürriyet Gazetesi gibi Turkiye’ nin ve Türk Halkının sesi olan bu gazetede Galatasaraylılarında sesini dinleyeceğinize ve bu kararı verirken bir kez daha düşüneceğinize inanıyoruz!SPOR MEDYASI | G.Saraylılar'dan Hürriyet'e baskıBu video karşısında hala sessiz mi kalacaksınız?


Lütfen Yorum yaparken Dikkatli olunuz . Sinirlerinize hakim olarak cevap atınız bunlar yüzünden Ceza yemenize değmez.(GSC yönetimi)
 
Cevap: G.Saraylılar'dan Hürriyet'e baskıFacebook Taraftar Sayfası baya işe yarıyor.. Boş beleş bişey değil yani. İyi organize oluyorlar..
 
Cevap: G.Saraylılar'dan Hürriyet'e baskıEkli dosyayı görüntüle 729BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI,

Son günlerde gerek medyada yer alan haberler, gerek bizim kulağımıza gelen duyumlara göre Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ertuğrul Özkök tarafından, damadı, fanatik fenerbahçeli, her yazısında Galatasaray düşmanlığının tohumlarını eken, her yazısı taraflı olduğu gibi, yazdığı her satırı tahrik kelimeleriyle süslemeyi kendinde yetenek gören Ercan Saatçi'nin Hürriyet Gazetesi'ne spor müdürü olarak getireleceğini sağır sultan bile duymuştur.

Böyle bir kişinin günden güne dibe vuran spor medyasında söz sahibi olması kabul edilemez bir durumdur.ultrAslan'lar olarak buna tepkisiz kalmamızda söz konusu olamaz.

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na uygun, Büyük Galatasaray Taraftarı'na yakışacak şekilde tepkimizi telefon, mail, fax ve linklerdeki formlardan dile getirelim.

Yaşasın GALATASARAY

Yaşasın Bağımsız ultrAslan

Hürriyet Medya Towers 34212 Güneşli/Istanbul

Telefon: (0212) 677 00 00

Fax No: (0212) 677 08 46 / (0212) 677 07 77

E-posta: interneteditor@hurriyet.com.tr / mektup@hurriyet.com.tr

https://proje.hurriyet.com.tr/bizeulasin/

https://okurtemsilcisi.hurriyet.com.tr/SizdeYazin.aspx
 
Cevap: G.Saraylılar'dan Hürriyet'e baskızurriyet.gif
 
Cevap: G.Saraylılar'dan Hürriyet'e baskıHer yazısında/söyleminde açıkça taraflı olduğunu belirten bu şahsı eğer spor müdürü yaparlarsa yazıklar olsun.
 
Cevap: G.Saraylılar'dan Hürriyet'e baskıHer yazısında/söyleminde açıkça taraflı olduğunu belirten bu şahsı eğer spor müdürü yaparlarsa yazıklar olsun.Arabasının arkadasın da kayınpederim sağolsun yazıyordur:)Fanatik olmuş olsa iyi futboldan anlamayan bir kişi nasıl olur da bir gazetenin spor müdürlüğüne geçirilir anlam vermek zor...

Ama burası Türkiye....Herşey olur....
 
Cevap: Galatasaraylılar'dan Hürriyet'e baskıBu ulkede Spor Muduru Fenerbahceli olmayan gazete/tv kanali kac tane ki zaten? Bu adamlarin organize oldugu yer de gazeteleri iste. 3 yillik emir gelmis, topyekun Galatasaray'a saldiriyorlar.
 
Cevap: Galatasaraylılar'dan Hürriyet'e baskıBeyler şu fanatik gazetesinede mail atalım gerçekten son bir kaç gündür frank rijkaardı gönderiyorlar yalan dolan haber yapıyorlar.
 
Cevap: Galatasaraylılar'dan Hürriyet'e baskıErcan Saatçi Hürriyete Spor Müdürü mü olacak?İnternette ve Facebook’ta dolaşan bir habere göre Ercan Saatçi Hürriyet Gazetesine Spor Müdürü olacakmış. Resmi olarak doğru olup olmadığını bilmediğimiz bir haber bu. Ancak böyle bir olasılık bile tüylerimizi diken diken etmeye yetti doğrusu!Açıkça rengini belli eden ve her yazısında Galatasaray düşmanlığı yaparak ülkemizde holiganizme çanak tutan Ercan Saatçi' yi Hürriyet gibi büyük bir gazetede Spor Müdürü olarak görmek istemeyenlerden biriyim!İyi bir müzisyen olabilir; saygı duyarız. İyi bir taraftar olabilir; saygı duyarız. İyi bir Fenerbahçe yazarı olabilir; ona da saygı duyarız. Ancak apaçık taraf olan ve bunu fanatizm örgüsünde holiganizm ile birleştirerek servis eden bir kişiden tarafsız ve objektif spor müdürlüğü yapması nasıl beklenir.Oldu olacak Selçuk Yula’yı da yardımcısı yapsınlar! Yapmayın, etmeyin, aklın yolu birdir… Sayın Hürriyet Gazetesi büyükleri, sahipleri, etkilileri, iktidarları ya da her ne ise. Böyle bir karar aldıysanız tez vakitte bundan cayın. Bu bir çok okurunuzu kaybetmenize de yol açacaktır. Zaten son dönemlerde bir takım sıkıntılarla uğraşmaktasınız. Bakın şimdiden Facebook’ta protesto grupları oluşturulmuş…Fikirlerini açıkça belirten insanlardan objektif yöneticilik sergilemelerini beklemeyin gibi kaba; mesnetsiz; dayanaksız; gerçeğe uygun olmayan bir iddiayı dile getirmiyorum elbet. Fikirlerini açıkça belirten ancak bunu yaparken açıkça taraf tutan ve tuttuğu tarafı her zaman kayıran bir kişiden objektiflik beklenemeyeceği aşikardır!Ercan Saatçi’den spor müdürü olmaz! Olursa gazete çok kan kaybeder. Bizden söylemesi!Murat HACIOĞLU

https://blog.milliyet.com.tr/Ercan_Saatci_Hurriyete_Spor_Muduru_mu_olacak_/Blog/?BlogNo=207257
 
Cevap: Galatasaraylılar'dan Hürriyet'e baskıHürriyet gibi 50 yıllık geçmiş sahip bir gazete nasıl bu hallere düşer anlamak mümkün değil.Spor kültürü tutmadığı takımı karalamaktan ibaret olan bu şarkıcı parçasının bu gazetenin spor müdürü olması, o gazete de çalışan, hayatını spor gazeteciliğine adamış onlarca yazara çok büyük bir hakarettir.
 
Cevap: Galatasaraylılar'dan Hürriyet'e baskıIstediginiz Kadar mail atin..Aziz Yildirim istedigi gibi byönetiyor Medyayi..Bu adamin oraya girmesini de Aziz Yildirim istediginden nhic bir juskum yoktur..nedenmi..??ee Türkiyenin en meshur ve en cok satan gazetesinde daha bi kuvvetli olacak da ondan...
 
hürriyet alma aldırmadamatzurriyet.gif
BÜYÜK GALATASARAY TARAFTARI!

Son günlerde gerek medyada yer alan haberler, gerekse kulağımıza gelen duyumlara göre fanatik Fenerbahçeli Ercan Saatçi nin, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni kayınbabası Ertuğrul Özkök tarafından, aynı gazetenin spor müdürlüğüne getirileceğini öğrendik. Galatasaray düşmanlığı tohumları ekmeye çalışan damat Ercan Saatçi, taraflı ve saçma yazılarının her satırını da tahrik kelimeleriyle süslemeyi iyi becermektedir.Böyle bir kişinin günden güne dibe vuran spor medyasında söz sahibi olması kabul edilemez bir durumdur.

ultrAslanlar olarak buna tepkisiz kalmamız söz konusu olamaz!

Aşağıdaki iletişim bilgilerinden Türkiye Cumhuriyeti Kanunları'na uygun, Büyük Galatasaray Taraftarı'na yakışacak şekilde tepkimizi telefon, mail, fax ve linklerdeki formlardan dile getirelim.Yaşasın GALATASARAY

Yaşasın Bağımsız ultrAslan

Hürriyet Medya Towers 34212 Güneşli/Istanbul

Telefon: (0212) 677 00 00

Fax No: (0212) 677 08 46 / (0212) 677 07 77

E-posta: interneteditor@hurriyet.com.tr / mektup@hurriyet.com.tr

Hürriyet

SizdeYazin
 
Üst Alt