Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Büyük Galatasaray Yürüyüşü Başladı

Galatasaylı olduğumdan bir kez daha grur duydum ulan!!! karıköyde o kupayı alıp o stadı yakmazsakkkk gözüm açık gider sora ne yapıyorlarsa yapsınlar.......

Oğuz Altay, konuşmasıyla duygularımın tercümanı olmuştur.

Sevmezdim ama bundan sonra sonuna kadar destekleyeceğim.

Renktaşlar neler söyledi yahu kaçırdım birileri özet geçebilir mi?

Bitene kadar birseyler demistir heralde. :)

Merak ettik ne gibi cümleler kurdugunu.

Bende tam dinleyemedim ama Etik kurulu raporunu niye acikliyamiyorsunuz filan dedi tff ye kendileride yalan söylediklerini biliyor gibisinden birseyler dedi ve sonunda LigTV ye de giydirdi.

Bu yürüyüşten yabancı haber ajanslarını da haberdar etmek lazım agalar :sgr:

Beyler kimse bana kızmasın.Şuan da sinirimden ağlamaklıyım.Yazıklar olsun şikenin üstü kapandı.Bu nedir sokarım futboluna da ona da buna da bıktım ulan bu fener yalamalarından.Etik kurul raporuda onaylanmış.Şerefsizin tohumlarını nasıl kurtardılar.Yazamıyorum daha fazla anlayın siz halimi.

Cevap: Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı

[video=youtube;bQ-CzjV7nio]https://www.youtube.com/watch?v=bQ-CzjV7nio[/video]

Beyler kimse bana kızmasın.Şuan da sinirimden ağlamaklıyım.Yazıklar olsun şikenin üstü kapandı.Bu nedir sokarım futboluna da ona da buna da bıktım ulan bu fener yalamalarından.Etik kurul raporuda onaylanmış.Şerefsizin tohumlarını nasıl kurtardılar.Yazamıyorum daha fazla anlayın siz halimi.

Dostum biz üzerimize düşenleri yapıyoruz. Evet ne yazıkki taraftar olarak elimizden fazlası gelmiyor ancak öyle ya da böyle bu rezillikler ortada kalmayacaktır, hakeden hakettiğini alacaktır. Fenerbahçe denen haysiyet yoksunu kulüp de hakettiği belâyı bulacaktır. Yeterki sadece biz değil, tüm bu rezilliğe karşı duran taraftarlar sessiz kalmasın. Bugün bizim taraftarımızın yaptığını 5-6 kulüp daha yapsa taraftarıyla o zaman çok daha büyük bir tepki oluşacak ve bunun meyveleri kesinlikle alınacaktır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt