Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Galatasaray Yürüyüşü Yapıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
fa081ultraslan.jpg

3 Temmuzdan bu yana ülkemizde yaşanan şike soruşturmasında karar aşamasına gelinmiştir.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: ultrAslan Büyük Yürüyüş Düzenleyecek

Seve seve katılacağım. Olması gereken buydu. Ayaklanmalıyız artık şerefsizlere karşı.

Cevap: ultrAslan Büyük Yürüyüş Düzenleyecek

Galatasaray yönetiminin de destek vermesi lazım öyle sadece taraftarın çırpınmasıyla olmaz bu işler!

Cevap: Büyük Galatasaray Yürüyüşü

derbi öncesi floryaya 10 bin kişi toplıyan camia bu yürüyüş için 100 binleri sokağa döker

Gscimbom olarak organize olalım pankart açarak katılalım bu yürüşüye haydi beyler

hem tanışma fırsatı olur

Gerçekten katılım çok yüksek olacak. Şu an neredeyse her platformda yayıldı bu haber.

Çok kalabalık olacak. İdmana bile o kadar kişi gitti. Haftasonu uygun bir zamanda yapılacak yürüyüşü düşünemiyorum.

En az 50 bin kişi olmalıyız. İnternette 10 milyon takipçimiz var. Her türlü rekor katılım olur.

sadece Galatasaray taraftar grupları olarak degil haktan hukuktan yana olan hertürlü sosyal örgütlenmeyle birlikte yapılmalı bu yürüyüş

modlar bu başlığı en üstte tutsun meydanı boş buldu şikeciler herkes görsün katılsın

Hazırım.. Tarih ve saati bekliyorum.. Bütün işlerimi bırakıp, formamı giyip koşa koşa geleceğim.. İşte bu....

Büyük ihtimalle katılacağım. Kararın verilmesi için bekleme taraftarıydım ama, bunlar iyice meydanı boş buldu. Artık bizim de iki çift laf söyleme zamanımız geldi de geçiyor bile..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt