Büyük Gün 29 Mayıs | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Gün 29 Mayıs

Cevap: Büyük Gün Yarın

Yarın disiplin kuruluna sevki isterler, 2-3 gün içinde de kararı verirler. Adios derler fbye

Baris Cenk Akkaya ‏@bariscenkakkaya

son dakikka bilgisi gs kulübüne resmi degil ama dolaylı yollardan gelen bilgi sonucunda şike konusu perşembe netleşecek

yönetim şuan her şey olumlu olucak gibi hazırlık yapıyor ve 6 oyuncu için ciddi mesafe alındı isim sormayın lütfen ama nokta oldukları

söyleniyor

arkadaslar yaptırımlar hakkında kimsenin bir bilgisi yok ama herkes bir yaptırım olucak diyor biz aylardır yazıyoruz zaten :)

Beyler UEFA 10 Hazirana kadar karar verecek yarınki toplantıdan sonra..

Tahkim ise perşembe günü kendi kararını açıklayacakmış..

son dakikka bilgisi gs kulübüne resmi degil ama dolaylı yollardan gelen bilgi sonucunda şike konusu perşembe netleşecek

yönetim şuan her şey olumlu olucak gibi hazırlık yapıyor ve 6 oyuncu için ciddi mesafe alındı isim sormayın lütfen ama nokta oldukları

söyleniyor

arkadaslar yaptırımlar hakkında kimsenin bir bilgisi yok ama herkes bir yaptırım olucak diyor biz aylardır yazıyoruz zaten :)

hadi inşallah bu haberler çok güzel şimdilik içimiz rahat

Yaptırım olacak ve bu yaptırım Galatasaray'ımıza dokunmayacaksa Şikebahçe'ye güle güle diyelim :)

söyleniyor

Bir halt yazmadan sözde duyum vermeye devam ediyor BCA.Bu yazdıklarını IQ'su 7'nin üzerindeki herkes duyum olarak verebilir.İnanmayın.

NTVSPOR'da hiç utanma yok mu? Bu haberi yapmaya utanır insan! Onlar gibi yandaş medya yüzünden bu durumlara geldik. Olayın üstüne gitmediler tam tersi manipüle ettiler! Şimdi de çıkmış Galatasaray ŞL'ye gidemezse diye haber yapıyorlar.

10 hazirana kalcağını sanmam infantino son tarih 31 mayıs demişti laflarını yiceklerini sanmam zaten yarın sevk ederlerse iki üç günde karar çıkar tff ye benzemez

F5'in kabuk değiştirmesi benim için şampiyonluktan önemli.Bu yavşaklar uzun yıllar belini doğrultup kıçının üzerine oturamazlar.Düşürüldükleri tarih ülke futbolu açısından bir milat olacaktır.Bu günüde doğum günü olarak ilan edeceğim.

Uefa patronu kendi agzıyla demedi sucu olmayan takım niye ceza alsın diye?

Eger Cok kafaya takmıslarsa bizi Tff baskanını alırlar görevden takır takır cezaları uygulatırlar Eger ne haliniz varsa görün derlerse İddanamede adı gecip suclu görülen bir tek fener oldugu icin avrupaya almazlar en az 3 sene

Ben 2. secenegi bekliyorum..

Üst Alt