Büyük İkramiye Size Çıktı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük İkramiye Size Çıktı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Günaydın arkadaşlar,

Kahvemi içerken yine elime toplu para geçse ne yaparım diye düşünürken, konuyu buraya taşıma fikri beynimde şimşek gibi çaktı..

Şimdi konu şu piyangodan büyük bir para kazandık.. Parayı iş kurarak değerlendireceğiz fakat yöneticileri ve çalışma arkadaşlarını forumdan seçeceğiz.

Şirket Adı :
İşin Konusu :
Genel Müdürü:
İns. Kay Müdürü :
Pazarlama Müdürü:
Muhasebe Müdürü :
Sekreter :
Özel Söför :
Yönetici Asistan:
(Torpil ile alacaksınız. Kriter;beceriksiz ama iyi biri)

Son düzenleme:
Ben başlıyorum;

Şirket Adı : TANRIVERDİ OTEL HİZ. VE TİC. A.Ş. (AİLE ŞİRKETİ)
İşin Konusu : Konaklama
Genel Müdürü: @Keramettin TANRIVERDİ
İns. Kay Müdürü : @Furkan Korkmaz
Pazarlama Müdürü: @Burak Pakdemir
Muhasebe Müdürü : @Can Büyük
Sekreter : @Doruk Ata TANRIVERDİ (Şirket sahibi olmama rağmen, Keramettin beyin sekreteri oluyorum.)
Özel Söför : @Doğu Alkan
Yönetici Asistan: @Sinan Bilgin (Torpil ile alacaksınız. Kriter;beceriksiz ama iyi biri)

Otelimiz aile şirketi olmasına rağmen çok kurumsallız. Şöyle ki sıcak yaz günlerinde tüm personelce havuzlarımızda serinliyoruz. (Havuz sonrası, Güneş kremi sürülmesi mecburi çünkü personelin güneş yanığı nedeniyle izin almasını asla istemiyorum. Gerekirse sekreter sürecektir, İş güvenliği kurallarına ekletilmiştir.)

Tüm sermayemiz otelin kurulumuna harcanmıştır. Hamamda kullanılan mermerlerin yüksek maliyeti nedeniyle, Doğu Alkana klimasız bir araç tahsis edilmiştir.

Son düzenleme:
Kerhane kurardım ama pozisyon olarak bunlar olmazdı pazarlama müdürü de danyal olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kerhane kurardım ama pozisyon olarak bunlar olmazdı pazarlama müdürü de danyal olurdu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aşağıdaki formatı kullanarak yazar mısın Ozan çok merak ettim. Umarım banada iş verirsin.
Şirket Adı :
İşin Konusu :
Genel Müdürü:
İns. Kay Müdürü :
Pazarlama Müdürü:
Muhasebe Müdürü :
Sekreter :
Özel Söför :
Yönetici Asistan:

ruyada-kilit-acmak-1200x800.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt