Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Kaptan Cüneyt Tanman, TFF 'den istifa et!

Cevap: Büyük Kaptan Cüneyt Tanman istifa et!

Bizim olaya bakış açımızla Cüneyt Tanmanınki çok farklı o yüzden istifa et deseniz bu adama " Neden ki " diyecektir..

konu artık futbol dışında masabaşı oyunlara kaydıysa gs. taraftarı da masabaşı oyunlarının kralını yapmayı bilmeli, tabiki tepki anlamında söylüyorum, biz olmadan hiçbirşey yapamazlar, türkiyede futbol durur, bunu gs. taraftarı unutmasın. böyle lige de kimse eyvallah demesin.

İstifa ederse, kahraman olur

Ama çoluğu çocuğu aç kalır(şayet varsa bildiğimden değil). Böyle bir fedakarlığı hayat kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dönemde kimseden beklememliyiz, böyle bir duygusal yükün altına sokmamalıyız. Ne de olsa alt tarafı futbol , hayatını kazanmaktan önemli değil. İstifa etmeden de yapabilecekleri vardır mutlaka.

İstifa etsin, bizim kulüpte işini tekrar bulur.

Geçim sıkıntısını mı dert ediyorsunuz? Yorumcu olsa daha kralını kazanır.

Ama istifa etmese dahi tepkisini koymasını beklerdim, ama yanılmışım görüyorum ki. Tepkisini koysa bu karar dayatılırmıydı bilemiyorum.

Acikcasi istifa etmezse Cüneyt Tanman benim icin biter. Bir cok Galatasarayli icinde farkli olacagini düsünmem. Sen Galatasarayin haklarini savunamiyorsan orada ne isin var?

istifa etmemeli görevine ve mücadelesine devam etmeli.

istifa ederek ortalığı tamamen kan emicileremi bırakalım ?

cüneyt tanman istifa etse büyük ihtimalle federasyonda istifa eder

yada çok ses getirecek olaylar olur

bencede cüneyt kaptanın istifa etmesi bu süreç için büyük bir adım olur

C. Tanman istifa ederse hakkımızı koruyacak/soracak? meydanı boş mu bırakalım?

Biri federasyon başkanının eline son dakikada bir belge tutuşturup okuttu. Ve TFF başkanı şikenin de teşvikin de var olduğunu açık bir şekilde belirtti. Sizce TFF başkanı bile bile böyle bir saçmalık yapacak kadar aptal olabilir mi?

Zor dönemlerde başkanların ne gibi kararlar aldıklarını Adnan Polat döneminde gayet güzel gördük. Tanman istifa etse, fikir ayrılığı oldu görevini devam ettiremeyeceğini belirterek istifa etti biz de kabul ettik derler, yedek üyeyi atarlar yerine.

C.Tanman istifa etmemeli. Orada dimdik durmalı bir Galatasaraylı olarak.

Tanman'ın GS'liliğini sorgulamak da hiç birimizin haddi olamaz. İstifa etmezse benim için bitmiştir falan zırvalarına girmeyin.

niye istifa etsin ben anlamadimki

kendimizi soyutluyormuyuz tffden liglerden falan

otursun isine baksin bence

sonra su kurulda 7-1 gerideyiz 6-2 fenerin elinde diye aglariz senelerce

Cüneyt TANMAN bence efendiliğinden şu an ses çıkartmıyordur ama artık bir şekilde bu sistemin parçası olmaktan çıkmalı ve tepkisini belirtmeli o çok karakterli bir insan ve gerçek GALATASARAYlıdır.

Cüneyt Tanman istifa ederse tff yonetimi hepsi istifa etme zorunda kalir adama sormazlarmi niye istifa ettin diye ne cevab verecekler ?

Üst Alt