Büyük Maçlarda Sistem de Macera Arayışı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Maçlarda Sistem de Macera Arayışı?

Bu takımda Garry sakat değilse banko her maç olmalıdır eğer ki sakatsa Yasin banko olmalıdır. Garry veya Yasin oynamazsa Tolga gol falan atamaz çünkü bu adamlar çizgiye inip ya orta açar ya rakip yaya doğru çevirir şimdiye kadar Tolga'nın attığı gollerin bir çoğu böyleydi. Peki fener, trabzon ve başak maçlarında soruyorum neden kanat oyuncusu oynamaz kanat oynamayınca hem fener hem trabzon maçlarındaki sahneyi gördük. Bu takımın ideal 11'i sabit olmalı en basiti;
---------------Muslera------------
Mariano-Maicon-Serdar-Linnes
-------Fernando---Ndiaye-------
Feghouli----Belhanda-----Garry
----------------Gomis-------------

Neden her seferinde macera arıyoruz ya da rakibe göre sistem kurmaya çalışıyoruz asıl onların bize karşı önlem alması gerekir ama biz kendi sistemimizi rakibe göre kurmaya çalışırken tüm sistemi mahvediyoruz. En basiti Garry 3 maçta oynamadı ve 3 maçta sadece 1 puan alabildik demek ki kanatsız oynayınca olmuyor neden zorluyoruz neden diye sormak istiyorum. Hadi her şeyi geçtim sağ taraf işlerken başakşehirin oraya önlem alıp zayıf sol tarafımıza yönlendireceğini bilirken neden garry sol önde oynamaz.

Ne yazık ki şimdiye kadar savunuyordum ama Tudor korkak bir teknik direktördür ve bu takımı hak etmiyor çünkü normal taktiğimizle çıksak rakipleri rahat yenebilecekken rakip teknik direktörlerin yapmak istediğini bizim takıma yapıyor. Bir de oyuncu değişikliği konusunda geçen seneden beri sonra ki maç düzelir derken hiç düzelme yok hatta gerileme bile var bugün garry 45 de girmiyor linnes girmiyor trabzon da skor olarak gerideyken gomisi çıkarıyor fener maçında kırmızı karta kadar oyunu izliyor. Peki soruyorum Tudor'un yanındaki ayhan akman ne işe yarar.

1 Galatasaray geleneğidir.

Ne hikmetse artık, her gelen hoca bi süre sonra başıyla kıçıyla kararlar vermeye başlıyor.

1 Galatasaray geleneğidir.

Ne hikmetse artık, her gelen hoca bi süre sonra başıyla kıçıyla kararlar vermeye başlıyor.

Ne kadar beğenmesem de bu işin en kötü şekilde bile doğrusunu hamza hamzaoglu yapıyordu hatta kendisini hiç beğenmem fakat hangi oyuncunun nerede oynayabileceğini az çok kestiriyordu en azından sistemle oynamıyordu sistemi belliydi ama vizyonu yoktu.

Bu kadar büyük maç kaybetmemizin enn büyük sorunudur bence saçma sapan fantaziler kuruluyor 1 hafta içinde ne adam akıllı çalışılıyor bu taktiğe ne ona uygun bir plan çıkıyor saldım çayıra mevlam kayıra usülü iş yapıyoruz

Bide bize gelen adam giciklasiyor.

Karabük'te 30. Dakika da oyuncu değiştiren adam bizde kötü oynayani 90 dakika sahada tutuyor.

Bu kadar büyük maç kaybetmemizin enn büyük sorunudur bence saçma sapan fantaziler kuruluyor 1 hafta içinde ne adam akıllı çalışılıyor bu taktiğe ne ona uygun bir plan çıkıyor saldım çayıra mevlam kayıra usülü iş yapıyoruz

Çünkü oynamazsa galibiyet alırız diye korkuyordur bu takım hem merkez hem kanat hücumuyla çeşitlilik sağlıyordu ama sağolsun tudor beyfendi kanat organizasyonları yerine merkezden gitmeye çalışınca rakiplerde önlem aldılar ve pozisyona dahi girememeye başladık. Az akıllı adam kazanan sistemi bozmazdı ama sistemi bozmayı geçtim her şeyini değiştiriyor

Üst Alt