Büyük Takımın Büyük Taraftarı Mıyız? (TT Arena dolmuyor) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük Takımın Büyük Taraftarı Mıyız? (TT Arena dolmuyor)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Galatasaray´imizin Tarihinden bahsetmeye gerek yok...! Kocaman bir Dev, Tarihi basarilar ile dolu ve söylemlere göre 25 Milyon Taraftari var..

Lakin anlayamadigim böyle büyük Takimin en kötü macta bile en az 40 000 Taraftar önünde oynamasi gerekirken saadece 20-35 000 arasinda kalmasi...

Samsunspor maci......

Sezonun ilk Maci...

Yeni bir baslangic üstelik cok kötü gecen Sezondan sonra...

Imparator gelmis...

Yepyeni bir Takim...

Zaaten Galatasaray´dan yaklasik 4 Ay uzak kalmissin, Liglere ara verildigi icin...

Seyirci Orani normalde 52 000 olmasi gerekirken saadece 35 000... Bugün Samsun macinda 35 000 önünde oynuyorsa Galatasaray, Yarin Sezonun ortasinda Mersin´e karsi 25 000 önünde oynar.

Illaki o Stadin dolmasi icin Fenerbahce, Besiktas, Trabzon ve Avrupa Kupasi maclarimi gelmeli..? Büyük takimin Taraftari böyle mi oluyor..?

Günümüz B.Dortmund´un her Mac 70 000 seyirciye oynadadigi, Bayern Münih´in 80 000 lik Stadinin biletlerinin 4-8 Hafta öncesinden tükendigi, 6 Macta 1 Puan alan ve Ligde 18. olan Hamburg´un 57 000 Taraftar önünde Maca ciktigi cag...!!

Yine simdi bana " Almanya bir Futbol Devleti.. Onlar icin bir Kültür olmus Futbol " demeyin.. Türkiye Almanya´dan beter bir Futbol manyagi Ülkesi..! Futbol ile yatip Futbol ile kalkiyor..! Gündemi Futbol rahatlikla degistiriyor..!

Bilet Fiyatlari gercekten Pahali, buna katiliyorum ama bunu degistirmek icin Stad acildi acilali birseyler yaptikmi Tarftar olarak..? Sesimizi duyurmak icin bir birlik beraberlik icine büründükmü..? Birlik Beraberligi beceremedigimizin bir kaniti yine bu..!!

Otopark Ücretini 35 TL Yapan bir Beyinden Stadin Bilet Fiyatlarini 400 TL´den 200 TL ye kendi kendine düsürmesini beklemek biraz tuhaf olmazmi..??

Bence Galatasaray Taraftari olarak biz görevimizi tam yerine getirmiyoruz..! Biletlerin Ücretlerinin asagi cekilmesi icin hicbirsey yapmiyoruz..!! Son Yillarda Atmosfer olarak, Organize olarak Rakibi bezdiren bir Tezahuratda üretemiyoruz..

Samsun macinda bir an Mac 1:1 oldu üstelik dakika daha 55 felan.. Birden sessizlik!! Lan ne oluyor bu Taraftara dedim maci izlerken birden.. Asil Tam o sirada Takimin Taraftara ihtiyaci var, sen neden susarsinki..? Takimi orada Motive edecegine birden susuyorsun..! Taaa Elmander Golü atiyor birden Lay Lay Lay haa cimbom bom..

Isler iyiye giderken neye yararki..? Ne demis atalarimiz " Iyi dost Kötü günde belli olur "..

Artik birseyler yapmamiz gerekli.. Ilk etapta Bilet Fiyatlarinin degismesi icin sesimizi Yönetime duyurmaliyiz..!! Duyuralimki böyle Samsun, Mersin, Karabük gibi maclarda 35 000 kisiden kazandirdigimiz Parayi 52 000 kisiden kazandiralim ve Takima´da faydasi olsun..!! Büyük Maclarda o Biletleri 400 TL degil 800 TL yapsan zaaten o Stat yine kendiliginden dolacak..

Galatasaray´a yakisan o TT Arena, Galatasaray´a yakisacak sekilde Dolsun bunun icin Sesimizi duyuralim arkadaslar...!!!

24uxkdx.jpg

smf6zc.jpg

Cevap: Büyük Takimin büyük Taraftarimiyiz..? (TT Arena dolmuyor)

biz sadece iyi gün taraftarıyız, ayrıca televizyon başından desteklemeyi daha çok seviyoruz. bu konuda malesef eksiklerimiz var.

Bakın 2000'li yıllarda gelen başarılardan sonra taraftarın üstünde bir rehavet olmasından tutun da şu son 3 yıldır gelen şaşırtıcı başarısızlıkların taraftarda kırgınlığa yola açmasını kenara bırakın..

2074.gif

Bu rezalete rağmen yine o stad iyi doluyor. Hangi stadda var böyle çilekeş bir durum. Önce bunu düzeltmesi lazım yönetimin ve belediyenin.

Bilet fiyatlarının da biraz aşağı çekilmesi konusuna hiç girmiyorum bile.

Çünkü satılan biletlerin yerine bakarsanız fiyatı düşük olanlarının hepsinin satıldığını görürsünüz.

Bakın 2000'li yıllarda gelen başarılardan sonra taraftarın üstünde bir rehavet olmasından tutun da şu son 3 yıldır gelen şaşırtıcı başarısızlıkların taraftarda kırgınlığa yola açmasını kenara bırakın..

2074.gif

Bu rezalete rağmen yine o stad iyi doluyor. Hangi stadda var böyle çilekeş bir durum. Önce bunu düzeltmesi lazım yönetimin ve belediyenin.

Bilet fiyatlarının da biraz aşağı çekilmesi konusuna hiç girmiyorum bile.

Çünkü satılan biletlerin yerine bakarsanız fiyatı düşük olanlarının hepsinin satıldığını görürsünüz.

Rezalet..

bilet fiyatlari cok yüksek

almanyada 15-20 euro

trde 25-200 euro

kim gider

bilet fiyatları yüksek tabi ama ulaşımda cok sorunlu stadda.

metro geçiyo diye seviniyoduk ama metro leş ötesi oluyor maç sonları.

ulaşım çözülse ve bilet fiyatlarında düşüş olsa biraz 35-40bin olur her maç.

bu hafta 35bin vardı.önümüzdeki maç karabükte berabere kalsak yada kötü futbol sergilersek en fazla 25bin gelir haftaya.çoğuda kombineciler gelir

Stadda boş olan yerler nerelerdi?400 liralık yerler.Kimse kusura bakmasın beyle asgari ücretin 690 lira olduğu yerde kimse niye 400 liraya bilet almıyorsun diyemez.

Stad çıkışlarındaki o rezalet çözülmeden kimseye niye maça gitmiyorsun diyemezsin.

Buna rağmen o kadar insan gidiyorsa iyi bile.

Stada ilk kez bu hafta gittim. Şehir dışından geldiğimiz için biraz erken gittik maça saat 4 gibi. Ancak stadın çevresi tenhaydı ve vakit geçirecek de hiçbir şey yoktu. Zaten saat 5'e kadar stat alanına da alınmadık. Güneşin altında kaldırımda pinekledik. Ali Sami Yen'e yıllarca laf edildi ama orada maç öncesini geçirmek keyifli oluyordu. Stat şehir merkezinde olduğundan aktivite imkanı çoktu. Hiçbirşey yapmasan store çevresinde vakit geçirebiliyorduk. Bu stadın çevresinde ise hiçbirşey yok yapacak. Stat alanında da öyle ahım şahım birşey yok açıkçası. Bir dönerci koymuşlar o kadar. Dedik belki tribünlerin olduğu katta birşeyler yapılmıştır orada yeriz diye düşündük ama onda da hayal kırıklığı oldu. 3 tane bayat ekmek arası köfte 3 ayran için 40 lira ödedik. Üstelik ayakta yiyebildik. Hani bu stat gayet modern olacaktı. Olay sadece maç izlemek değil sosyal yönden de güzel bir gün geçirmek olacaktı. Açıkçası hayal kırıklığı yaşadım. Maç öncesi kısmında. 30 liralık otopark ücretine girmiyorum bile. Neyseki korsan otoparka 10 liraya parkettik. Tuvaletlerde sular akmamasını da bu maçlıksa normal karşılıyorum ama 4 aydır maç oynanmayan bir statta neden bilinen eksikler giderilmedi o da ayrı konu.

Stat içinde ise tribünleri tam dolmaması nedeniyle sönük bir atmosfer vardı. Hala arabesk 30 senelik tezahüratlar can sıkıcı. Ne yalan söyliyim ben de diğer maçlara gelme hevesi oluşmadı pazar gününden sonra. Onca masrafa, onca saat ayırmaya değmedi diye düşünüyorum..

galibiyet gelsede samsun maçındaki oyun beni tatmin etymedi.

sahada formanın hakkını vermeyen 3-4 futbolcu daha vardı.nerdeyse yeniliyorduk bunuda kabuledelim heleki 20 sene öncesinin futbolunu oynayan samsun spor a

Sesimizi bi türlü duyurmaliyiz.. Öyle elestirip kendi kendimize küsmemeliyiz..!! Yönetim bunlara el atmali..!!!

Hani su tek çikis kapisina bisey diyemem ama...

Zamaninda Emre arkadasimin'da söyledigi gibi bu stat'da zaman geçirmek olanakli olacakti..??

Hani nerde..?? Neden Taa saat 5 te açilir bu Stat çevresi..??

Otopark nasil 30-35 Tl olur..??

Korsan Otopark nasil olusur orada..??

3 Ayran ve 3 bayat ekmek Köfte nasil 40 Tl olur..??

Bilet Fiyatlari, 35 Tl lik Otopark ücreti alan bir kurum için sanirim çok ucuzdur...!!!

Iste bizde susmamaliyiz diyorum ne yapip ne edip sesimizi duyurmaliyiz..!!

galibiyet gelsede samsun maçındaki oyun beni tatmin etymedi.

sahada formanın hakkını vermeyen 3-4 futbolcu daha vardı.nerdeyse yeniliyorduk bunuda kabuledelim heleki 20 sene öncesinin futbolunu oynayan samsun spor a

6 maçta 1 puan alan ve Ligde sonuncu olan Hamburg seyircisi 57 bin çekiyor.. Formanin hakki dedinde..

Sesimizi bi türlü duyurmaliyiz.. Öyle elestirip kendi kendimize küsmemeliyiz..!! Yönetim bunlara el atmali..!!!

Zamaninda Emre arkadasimin'da söyledigi gibi bu stat'da zaman geçirmek olanakli olacakti..??

Bilet Fiyatlari, 35 Tl lik Otopark ücreti alan bir kurum için sanirim çok ucuzdur...!!!

Abi 250ml su 2,5 lira..

Birde kale ağları sarı kırmızı olsun daha hoş oluyor renklerimizin olması..

evet taraftarı para makinası olarak görenler aklını başına almalı

Cevap: Büyük Takımın Büyük Taraftarı Mıyız? (TT Arena dolmuyor)

Ulaşım vs tabiki sorun ama asıl önemli olan bilet fiyatlarının yüksek oluşu.. Fiyatlar düştüğü anda millet ulaşım falan dinlemeden gelecektir maça neredeyse dolu tribünlere oynarız

Maraton tribünleri kolay kolay asla dolmaz.Fiyatlarında indirimede gidilmez.O kısmın kombineleri baya tuzlu fiyata zamanında satılmış.Şimdi orada indirime gidilse bukezde kombine sahipleri hak arayacak doğal olarak.Şuanki yönetimin eli kolu malesef bağlı durumda.Ha başka stadlarda olduğu gibi ilk 20 30 dk normal takılırlar sonra kapılar açılır ozaman dolabilir.

Birde son maçta kale arkalarına dikkat ettim inanılmaz doluydu.Ya fazladan bilet satıldı yada gerçekten çok beleş giren vardı ki ben beleş girenlerin haddinden fazla olduğuna inanıyorum.

Bunun önüne geçmek için yönetim Store alış verişi yapanara Pegasus tribün bileti vereceğine maraton tribünlerinden verse biletleri daha yararlı olacak gibi nasıl olsa kale arkaları ve en üst tribünler kolay doluyor.

aynen biletler çok yüksek. 300 tl ye kim bilet alır lan ? kaç kişi alır ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt