Büyük takımlardan kiralayabileceğimiz genç oyuncular | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyük takımlardan kiralayabileceğimiz genç oyuncular

Dostlar,

Bildiginiz uzere har vurup harman savuration ile transfer olmaz. Tecrubeli oyuncularin yanina gencleri serpmek, genc-tecrubeli uyumuyla harman olmak farzdir.

Misal Insua gibi kendini kanitlamak isteyen bir genc.

Bu yuzden FOCUSumuzu buyuk takimlarda forma sansi bulamayan, buyuk takimlarin da duzenli olarak oynamasi icin kiralayabilecegi genc topculara yoneltmek gereklidir.

Mesela Arsenal'den bir VELA kiralansa fena mi olur?

Inter'den bir SANTON bizi ihya etmez mi?

Onerilerinizi bekliyor, renkdaslarimin gozlerinden opuyorum. :tiphat:

Cevap: Bizden buyuk takimlardan kiralayabilecegimiz faide saglayabilecek gencler

Faide nedir Hayri faydadan ne zarar gördün

Cevap: Bizden buyuk takimlardan kiralayabilecegimiz faide saglayabilecek gencler

Barca´nın aldığı Brezilya´lı genç bir forvet vardı geçen sezon.Keirrison´du galiba.Denenebilir.Real Madrid´li Canales´te iyi gider.

Inter'den Coutinho iyi deniyor alinabilitesi olabilir

iyi fikir 2+2 çinde yedek bekleyebilirler yada tribünden de izleyebilirler yeri geldiğinde. yedeklik sorunuda olmaz

Barçadan Bojan,Chelsea'den Daniel Sturridge olabilir.Özellikle Sturridge diyorum sadece Boltonun bu seneki özetlerini bakın diyorum.Adam çok katkı sağlamış Bolton'a.Bizdede faydalı olacaktır.

Opsiyon kullanıp alabileceksen iyi hoş olur da , çok iyi olanında satın alma opsiyonunu vermezler zaten oyuncu da kadroda yer bulabileceğine inanıp bize gelmez . Galatasaray alt yapısındaki bu -TEŞKO- profesyonellere emanet edilmediği sürece ancak böyle tezler üretebiliriz. Mantıksal bir öneri fakat her sezon 1 veya 2 tane içerden veya dışarda 3-4 milyonluk gençlere ayırsan 3 sezonda çıkartırsın 1 tane diye düşünüyorum . Barça Xavi ' yi İniesta'yı , Pedro'yu, Pique ' yi şıp diye çıkartmadığına göre sabredip sende deneyeceksin.

Adam gibi genç sol bek varsa kiralayalım hemen.

Kiralık oyuncudan bende fayda bulacağımızı zannetmiyorum.Scout ağını geliştirip fayda sağlayabilecek,3'e alıp 10'a satabileceğimiz oyuncular almamız lazım.

Kiralık oyuncudan bende fayda bulacağımızı zannetmiyorum.Scout ağını geliştirip fayda sağlayabilecek,3'e alıp 10'a satabileceğimiz oyuncular almamız lazım.

Neden denktas? Juve Traore'yi kiralarken neden biz boyle bir faide ekseninde bulusmayalim?

Neden denktas? Juve Traore'yi kiralarken neden biz boyle bir faide ekseninde bulusmayalim?

Reyiz o Juve'nin yeniden yapılanıyım derken yaptığı saçmalık,o takımda Aquilani,Quagreilla falan da kiralık.Yine bi fok olmadı.Hadi aldın diyelim adam mükemmel oynadı hatta bi süreden sonra sisteminde önemli parça oldu ama sezon sonu ben gidecem dedi,sonraki sezon napacan.Kadroda istikrar lazım,Fener'in takdir ettiğim özelliği özellikle kadronun çekirdek oyuncularında istikrar sağlamış olmaları,bu yüzden hep ilk 2 içerisinde bitirdiler.Son 3 sezonda 79 oyuncu değişmişken bir de kiralık oyuncular gidip gelmesin.

Kiralık oyuncudan fayda alınamaz! Kiralayan değil, kiraya veren ve kiralanan futbolcu kazanır. Oyuncu tecrübe edinir, kuvvetlenir ve sezon sonu geri döner avuçların bomboş, sap gibi kalırsın.

Reyiz o Juve'nin yeniden yapılanıyım derken yaptığı saçmalık,o takımda Aquilani,Quagreilla falan da kiralık.Yine bi fok olmadı.Hadi aldın diyelim adam mükemmel oynadı hatta bi süreden sonra sisteminde önemli parça oldu ama sezon sonu ben gidecem dedi,sonraki sezon napacan.Kadroda istikrar lazım,Fener'in takdir ettiğim özelliği özellikle kadronun çekirdek oyuncularında istikrar sağlamış olmaları,bu yüzden hep ilk 2 içerisinde bitirdiler.Son 3 sezonda 79 oyuncu değişmişken bir de kiralık oyuncular gidip gelmesin.

Degerli sef kisa vadede ucusa gecmek istedigimizden istikrardan ziyade bu tarz kaliteli oyunculari harmanlasak daha iyi. Elbette takimi kiralik gencolarla dolduralim demiyorum ama bir iki pozisyona boyle genclerin katilmasi butce ekseninde de bizi ihya eder

Üst Alt