Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

%100 Hakan Şükür Sportif direktör , %90 Teknik Direktör Hagi

Hakan nasil kabul etmis bunu anlamadim. Gördügü yerde Polat´in girtlagini sikmak isteyecegini düsünüyordum. Demek ki Galatasarayli´lik agir basmis. Dogrusu da bu zaten.

Hakan nasil kabul etmis bunu anlamadim. Gördügü yerde Polat´in girtlagini sikmak isteyecegini düsünüyordum. Demek ki Galatasarayli´lik agir basmis. Dogrusu da bu zaten.

Herkez de yanlış bir algı var bence bu konuda. O küskün olduğunu söyleyenlerin tamamı başkanlık seçiminde başkanım başkanım diyerek sandıkları dolaşan Polat'ın dibinden ayrılmıyorlardı. Gözlerim ile gördüm....

Bu arada dün Ligtv'de toplantıdaniletilen haberlerin birinde Rijkaard 36 kişilik liste verdi birini bile almadık diyen bir yönetici olduğu söylendi. Eğer bu doğruysa Değil Hagi Hakan falan kimi getirsen bu zihniyetle bir halt olmaz....

Bu arada dün Ligtv'de toplantıdaniletilen haberlerin birinde Rijkaard 36 kişilik liste verdi birini bile almadık diyen bir yönetici olduğu söylendi. Eğer bu doğruysa Değil Hagi Hakan falan kimi getirsen bu zihniyetle bir halt olmaz....

Isin Celebi söylemis Tufan. Rijkaard´i koruyan tek yöneticiymis.

Tebrik ediyorum kendisini o zaman... Yazık oldu çok yazık... Hagi ve Hakan seçimi umarım iyi olur ama bana daha çok taraftarı susturup günü kurtarmak gibi geliyor maalesef...

tıpkı 2 sene önce bülent kaptanı getirdikleri gibi.maalesef aynı olacak gibi geliyor.bu seneyi hagiyle kapatalım.seneye Allah kerim diyorlar heralde.:eek:

Tugay ve Hakan çok iyi olurdu.Hagi gelirse çığırtkanlar çıkar ortaya bu sefer.Zamanında hırsızlar nerede sözlerini tekrar duyarız basından.

hikmet karaman gelsin. daha önce galatasarayda çalıştı. takımı Türkiye ligini iyi biliyor. başarıya aç, ve gittiği takımlarda da felsefesini oturtabildi..

Geleceği göremeyen hiç kimsenin ben yöneticiyim deme hakkı yok. Bir karar vermişseniz arkasında duracaksınız. Sonuç ne olursa olsun... Ligimizin tadı kalmadı artık. Hele Avrupa'da yeni bir başarı Türk futbolu adına mümkün görünmüyor. Bizler iyi hocaları getiriyoruz ama iyi malzeme veremiyoruz. Altyapıda bir mantelitemiz yok. Yeni gelen bir nesil oluşturamıyoruz. İstikrarsızlık almış başını gitmiş. Hep ne diyor taraftar, uzun yıllar bir hocamız olsun. Ama nasıl?.. Sabır yok ki bizlerde. Artık kendimizi dev aynasında görmekten vazgeçme zamanı. Avrupa ile kendimizi kıyaslarken daha fazla haddimizi bilmeliyiz. Yok Barca şöyle yapmış, Ajax altyapısı böyleymiş. Geçiniz bunları. Zamanında lig şampiyonu olamasaydık ilk senesinde Fatih Terim tarih olabilirdi bile... Yani bir UEFA ve Süper Kupaya mal olabilirdi. Dünya 3.sü olamayabilirdik.

Bunları söylemekteki amacım sadece Rijkaard'la alakalı değil. Geleni yollamakta bizden daha iyisi yok malesef. Futbolcular rahat. Nasıl olsa bir iki sonuçla Teknik Direktör gidebiliyor.

Umarım bu kez gerçekten uzun vadeli ve mantıklı kararlar alınır ve bu karaların ardında sonuna kadar durulur. Sondan kastım ise başarısızlık durumunda bütün yönetimin gidip bir daha da geri gelmemesidir. Ben bu kulübün hem taraftarı hem de yöneticilerin gözünde müşterisiyim....

Ankaragücü maçından sonra Rijkaard 3 golü de aynı şekilde yedik ama kimse buna önlem almadı diyor.Rijkaard bu saaten sonra bu futolculara ofsayt taktiği,pozisyon bilgisi öğretemiyeceğine göre sorun teknik direktör işiyle çözümlenecek bir sorun değil.Mourinho gelse bile benim bu futbolculardan en ufak bir beklentim yok.

Ankaragücü maçından sonra Rijkaard 3 golü de aynı şekilde yedik ama kimse buna önlem almadı diyor.Rijkaard bu saaten sonra bu futolculara ofsayt taktiği,pozisyon bilgisi öğretemiyeceğine göre sorun teknik direktör işiyle çözümlenecek bir sorun değil.Mourinho gelse bile benim bu futbolculardan en ufak bir beklentim yok.

Yani. Rijkaard futbolculara birşey öğretmedi diyorlar. Saydığın handikapları hangi t.direktör öğretebilir 30 yaşına yaklaşmış futbolculara. Sorun T.Direktörde değil.

Üst Alt