Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Lig TV'nin deneyimli isimlerinden Şansal Büyüka'ya göre Frank Rijkaard görevinden alındı.

rijkaard548.jpg

G.Saray'da sıcak gelişmeler devam ediyor!.. 4-2'lik Ankaragücü mağlubiyetinden sonra Galatasaray Yönetim Kurulu olağanüstü toplanmıştı. Galatasaray'ın bu kritik toplantısı akşam üzeri sona erdi. Lig TV'den Şansal Büyüka'nın açıklamasına göre Frank Rijkaard yüzde 99.99 görevinden alındı.

Lig TV'nin Galatasaray muhabiri Pınar Argun'un aktardığı bilgiye göre Rijkaard'ın yerine göreve getirilmesi beklenen ismin Hikmet Karaman olduğu iddia edildi. Karaman'ın teknik direktörlüğe getirilmesi durumunda, sportif direktörlüğe ise Hakan Şükür'ün getirileceği öne sürüldü.

Cevap: Büyüka: "Rijkaard görevinden alındı"

Lan hikmet karaman tamam iyidir hoştur da Galatasarayda Hoca olarak görev yapacak kalibrede bir adam değil kesinlikle.Yardımcı olarak gelecekse gelsin.

[video=youtube;ZEmr1rLgFdg]https://www.youtube.com/watch?v=ZEmr1rLgFdg[/video]

videosu

Lan Şoktayım şu an Şaka yapıyorlar zannediyordum bugun basında çıkınca haber? Bu ne Lan Hikmet Karaman geliyor takımın başına..

Küçücük vizyonu olan bir yönetimin yapacağı panik hamlesi budur işte. Bravo. Gerçekten kanser olmaya doğru gidiyoruz. Arkadaşlar uyanın bizi bitirdiler, kemiklerimizden, kanımıza kadar kuruttular bizi.

:lol: Yöneticilerin görüşleri alıyor :lol: Gram futboldan anlıyorlarsa bende bişey bilmiyorum keşke adnan öztürk gelseydi arkadaşlar kulübü profesyonel adamlar yönetecekti futbol takımını chelsea ve barcelonanın zamanında yapılanmasını yapan adamlar herşey profesyonelce olacaktı :(

hikmet karaman gelirse asrin hatasi olur gsyi klubuna hic yakimiyacak bir teknik direktor , yilmaz vural gelse bile daha iyi be ne hikmet karami sok oldum insallah yalan heberdir.

:lol: Yöneticilerin görüşleri alıyor :lol: Gram futboldan anlıyorlarsa bende bişey bilmiyorum keşke adnan öztürk gelseydi arkadaşlar kulübü profesyonel adamlar yönetecekti futbol takımını chelsea ve barcelonanın zamanında yapılanmasını yapan adamlar herşey profesyonelce olacaktı :(

Bir dahaki seçimde mutlaka gelir.

manisaya zaten sezon ortası geldi bu karaman, şimdi bırakıp orayı bize gelicek karakterde biriyse bizde ne işi var bu adamın?

teknik taktik yönü de ayrı zaten..

Allah cezanızı versin. Hikmet Karaman nedir ya? Hangi mantığın ürünüdür. Rijkaard'ın kovulmasından beter ne vardır demeyelim diye özellikle mi yapıyorlar anlamadım ki...

Umarım yanlış haberdir ve Hikmet Karaman takımından ayrılmaz. 105 yıllık camia ve nöbetçi anadolu takımı hocası. Bildiğin düşen takımların paralarını tokatlayan adamlardan ve Galatasaray'ın başında olacak yani. Herhalde Hikmet Karaman ismini özellikle ortaya atıyorlar Fatih Terim veya Hagi geldiği zaman en azından büyük tepkiler göstermeyelim diye. Ölümü gösterip sıtmaya razı etmeye çalışıyorlar.

klup yalanlamadigina gore bu is bitmistir

bu yonetimden kurtuldugumuz gun herkese benden bir bira

Üst Alt