BVL 12/13 H:3 | Galatasaray Daikin 1-3 Eczacıbaşı V. | Maç Sonucu | 4 Kasım | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

BVL 12/13 H:3 | Galatasaray Daikin 1-3 Eczacıbaşı V. | Maç Sonucu | 4 Kasım

Tarih : 4 Kasım Pazar

Yer : Burhan Felek Spor Salonu

Saat : 15.00

Tv Yayını : NtvSpor

Biletleri girişten temin edebilirsiniz . Rakip servis atarken ıslık ve gürültü top bizimkilerdeyken sessizlik . Voleybolu futbolla karıştırıp maç boyunca tezahürat etmeye gerek yok ; oyunun etkili yerlerinde devreye girelim ...

Taraftar gelsin diye Ultraslan'dan beleş seyirci gelmez inşallah :S Voleybolu bilen taraftar daha çok taktik veriyor ; 7. oyuncu oluyor takıma .

Cevap: Maça Doğru - Galatasaray D. - Eczacıbaşı V. - 4 Kasım Pazar

Ahh be şu maça gidemiyorum . Daha kısmet olmadı maça gitmek . Hafta içleri akşam maçlar olur inşaallah . Bu maçtan puan almamızı ümit ediyorum .

Cevap: Maça Doğru - Galatasaray D. - Eczacıbaşı V. - 4 Kasım Pazar

Fazla umudum yok, yabancıların hepsi oynasa bi derecede yerli oyuncu bazında Eczacıbaşı ağır basıyor bi Nerimanla nereye kadar ?

Nilay gününde olucak, Necla gençliğini hatırlaycak, Selime Nilüfer'deki gibi top öldürecek, yabancılarımız potansiyelini yansıtacak işte o zaman kazanırız, Vakıfbank ve Eczacıbaşı karşıında takımımıza malesef fazla şans vermiyorum, f7'de bak Eda yokken çok sıradan oldular onları bu aralar maçımız olsa tepeleriz.

İnşallah yanılırım, utanırım da yeneriz, başarılar sultanlar.

Cevap: BVL 12/13 H:3 | Eczacıbaşı V. - Galatasaray Daikin | 4 Kasım | 15.00 | Ntvspo

Sezon öncesinde de Süper Kupa'da yenilmiştik Eczacı'ya, bu maçta da çok fazla şansımızın olduğunu düşünmüyorum. 3-0 veya 3-1 biter ama umarım yanılırım.

Cevap: BVL 12/13 H:3 | Eczacıbaşı V. - Galatasaray Daikin | 4 Kasım | 15.00 | Ntvspo

Son haftalarda vites yükselttik,kafa kafaya güzel bir maç olucak.

haydi kızlar kolunuza kuvvet:ayatollah:

Neslihan bize karşı her zaman 2 kat daha konsantre oynyor, bakalım bugün nasıl performans verecek ?

Allah belanı versin hakem, Sokolova benden çıktı diyor yinede sayıyı ECZ veriyor 9-8 ondeyız fena degılız ECZ daha savunmayı oturtmus degıl.

10-9 Neriman.

Neslihan dışarı attı 13-12

Serviste hata yaptılar 15-15

Son yediğimiz şu 3 sayıda ne haykodan ya.

Topu gömmeye oynuyoruz biraz akıllı oynayıp blok aut, ve plase noktalarınıda görmeliyiz.

Üstü üste sayılar aldılar 15-17. Mola aldık

Üst Alt